reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

Ja zaczęłam studia PR. Tylko rok trwają i jeden semstr już za mną :)
Iza, co do twojej wypowiedzi na temat powrotów do domu do stęsknionego za "cycem" maluszka (wolałabym, żeby to tęsknił za mną a nie za moim "cycem" hehe) to też na razie nie mogę się ustosunkować :))))
Malina, mnie też zaintreresowały te gładkie uda :)))
 
reklama
Coś czuję, że mój dzidziuś nie będzie za bardzo za mamusią tęsknił, bo mamusia będzie z nim nontop.. Maż w pracy cały dzień, często w weekendy, więc maleństwo chyba nie będzie miało szans zatęsknić.. Na początku przynajmniej..
 
Coś czuję, że mój dzidziuś nie będzie za bardzo za mamusią tęsknił, bo mamusia będzie z nim nontop.. Maż w pracy cały dzień, często w weekendy, więc maleństwo chyba nie będzie miało szans zatęsknić.. Na początku przynajmniej..

coś Ty!! za każdym razem jak się będzie budził, to będzie taki stęskniony za Mamusią, że hej :-D:-D:-D będzie Cię głośno wołał i się dziko cieszył jak przyjdziesz :-D:-D:-D dzidzie mają jakieś zakrecone poczucie czasu.. albo wcale go nie mają...
 
widze ze wszystkie dziewczyny jeszcze sie czegos uczycie:) ja w marcu obronilam magistra a na drugich studiach mam urlop w tym roku ...ale jak mysle o powrocie na arabistyke to juz mi sie nie chce:) chociaz tez mam wrazenie ze za kilka miesiecy bede marzyła o tym zeby się wyrwac z domu na jakas chwile

Iza dzieki za maila :) mam jeszcze prośbe czy moglabys mi wyjasnic jak działa ta tabelka w zalaczniku? bo chyba nie do konca to ogarniam (przywilej kobiety w ciazy:) ta ostatnia kolumna w tej tabelce to jest ilosc wymiennikow?
 
zaklenta - arabistyka ?? :szok: robi wrazenie :-D ja z wykształcenia jestem mgr filozofii :nerd:
co do tabelki - tak, to ilość wymienników zawartych w danym pokarmie w ilości z drugiej kolumny :tak:
 
arabistyka...filozof...robi się ciekawie na forum :))))

hihi, życie potrafi być przewrotne. Niby filozof, ale pracę mgr napisałam z antropologii, a pracowałam zawsze w bankach :rofl2: próbowałam też napisać doktorat z ekonomii, ale jakoś pary mi zabrakło, skończyłam tylko pierwszy rok doktoranckich :baffled:
aż się boję, jaką drogę edukacji wybiorą moje dzieci :-)
 
reklama
Ja z zamiłowania również humanistką jestem, ale polonistykę liźniętą jedynie porzuciłam na rzecz ochrony środowiska (masochizm galopujący - znienawidzona chemia w ilościach hurtowych) + w ramach oddechu informatyka (jak ja lubię matmę!).. Jeszcze chwila i cała kadra nauczycielska się skompletuje;)
 
Do góry