reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
Dziewczyny dzięki za super spotkanie bardzo dobrze się bawiłam :-) mam nadziej, że uda się nam spotkać jeszcze ostatni termin to chyba połowa października.
Fotki super widać, że dobrze karmią w Jeff hihihihi

a to nazwa wspomnianych truskawek
Truskawka Pnąca Hummi® In vitro

jak by było potrzeba to mam również instrukcje obsługi ;-) jak będzie trzeba prześle



pozdrawiam
 
Ja również dziękuje za przemiłe spotkanie:-) Od dziś w Jeffs'ie powinni nas karmić na koszt firmy,, w końcu utrwalone zostało jak wyglądają klientki po wyjściu z knajpy.. i jakie ogromne brzuchy mają;-)
Nastepne spotkanie jak najbardziej:) Tym razem pod hasłem zlot wielorybów.. Żeby się tylko żaden z greenpeace nie przyplątał, bo nas do jeziorka na polach mok. jeszcze będzie próbował zepchnąć;-)
 
O tak, tak trzeba powtórzyć póki jeszcze mamy troszkę czasu:-)Ja również Wam dziękuję, było naprawdę miło i wesoło:-)
 
Ja też super spędziłam czas :)))) Jednak spotkanie w realu jest najlepsze. Fotki śmieszne. Zachowajmy do porównania po spotkaniu, które zorganizujemy na wiosnę z naszymi kruszynkami :))))
Pozdrawiam was serdecznie!
Justyna
 
ja tez uwazam ze spotkanie bylo super dzieki dziewczyny...mysle ze powinnysmy powaznie pomyslec nad tym pazdziernikiem zeby sie jeszcze dobrze nastawic przed porodami
 
Witam.ja jestem przyszłą mamusią z połowy października. mam pytanie trochę z innej beczki-czy planujecie umawiać się do porodu indywidualnie z jakąś położną?czy macie jakąś wartą polecenia na Madalińskiego?
 
Witam.ja jestem przyszłą mamusią z połowy października. mam pytanie trochę z innej beczki-czy planujecie umawiać się do porodu indywidualnie z jakąś położną?czy macie jakąś wartą polecenia na Madalińskiego?

prawdopodobne bede rodzic a Madalińskiego, bo tam się z żelaznej przeniósł mój lekarz, ale połozej nie zamierzam opłacać ..
 
reklama
Do góry