reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

Z mapki, na którą patrzę wynikałoby, że 25 ma pętlę przy szpitalu Banacha. Stamtąd raczej niczym już nie podjedziesz, ale nie jest to bardzo daleko. Pod same Pola Mokotowskie dojedziesz autobusami 136, 157, 175, 188, 504, 512:-)
 
reklama
dziewczyn spotykamy sie przed jeffsem czy jakos w srodku? bo on jest dosyc duzy wiec moze latwiej byloby spotkac sie przed zamiast pozniej sie szukac?
 
Z mapki, na którą patrzę wynikałoby, że 25 ma pętlę przy szpitalu Banacha. Stamtąd raczej niczym już nie podjedziesz, ale nie jest to bardzo daleko. Pod same Pola Mokotowskie dojedziesz autobusami 136, 157, 175, 188, 504, 512:-)
Mogę też metrem tylko nie wiem jak od stacji czy daleko ten jeffs??
 
Słuchajcie, a gdzie ta knajpa dokłądnie jest?
Jutro mam badania na banacha i takie tam inne i jakby się akurat przed 13 skończyło to bym do Was zajrzała.
 
No ja dawno tycch rejonów nie zwiedzałam.jak jeszcze studiowałam to na polach były 3 klajpy: Bolek, Lolek i Tola :-) a no i klub go-go przy przystanku :-D
 
aha no to dokładnie tam gdzie było go-go

Postaram sie zajrzeć, ale nie rezerwujcie dla mnie miejsca, bo nawet jak przyjdę to na krótko
 
reklama
Ja tez ...tylko jak tam trafić ....z Bródna ?

o proszę bardzo ja też z Bródna ale fajnie :-)

jeśli chodzi o dojazd jeśli mogę doradzić a masz blisko do tramwaju to polecam do jechać do Czterech Śpiących a później na przystanek przy poczcie i wsiąść w 512 dowiezie Cie na miejsce. Ja osobiście będę tak jechać więc może się w drodze spotkamy

A i oczywiście potwierdzam swoje przybycie tylko cały czas nie mamy znaku rozpoznawczego żebyśmy się znalazły
 
Do góry