reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
To mi we czwartek opowiecie o tych salonach. Ja co prawda byłam mocno rozpieszczona cenami śląskimi. Może niekoniecznie u fryzjera, ale kosmetyka.. Kosmiczna różnica..
 
Mnie zasypało:-) Dopiero włączyli mi prąd. Od rana nie było. Mąż od 4 godzin jedzie do domu pociągiem. Zerwało trakcję. Zobaczę co się będzie działo jutro.
 
Wolałabym nie rodzić, gdy na drogach zwalone drzewa leżą i na torach również.. Nie wiem czy w okolica jakaś akuszerka jest:-D
Dziubasek, Ty śpij póki możesz;) Koleżanka przestrzegała mnie, że jeżeli będę miała problemy ze snem pod koniec ciąży, a później kilka nocy z rzędu prześpię jak niemowlę (nie wiem czy to dobre porównanie;-);-)), to znaczy, że poród tuż tuż..
 
reklama
Wolałabym nie rodzić, gdy na drogach zwalone drzewa leżą i na torach również.. Nie wiem czy w okolica jakaś akuszerka jest:-D
Dziubasek, Ty śpij póki możesz;) Koleżanka przestrzegała mnie, że jeżeli będę miała problemy ze snem pod koniec ciąży, a później kilka nocy z rzędu prześpię jak niemowlę (nie wiem czy to dobre porównanie;-);-)), to znaczy, że poród tuż tuż..
ja cię proszę, ty mnie nie strasz :(((( do porodu mam jeszcze 4 tygodnie :)))) no minimum dwa i wcześniej nie chcę :)))))
a to twoja koleżanka tak miała???
Dziwię się, że Iza śpi :)))) ona zawsze aktywna tu siedzi :)
 
Do góry