reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja stosuję podkolanówki uciskowe. Powinnam codziennie, ale teraz gdy jest tak ciepło to przyznam się, że ubieram je tylko jak wiem ze bede długo siedzieć np. u rodziców albo gdy długo stoję, czy na dłuższe spacery 😬 no i jak tylko jestem w domu to nogi siup do góry 🙂
A masz jakieś sprawdzone podkolanówki? ja też staram się nogi często brać do góry i spacerować dużo, oczywiście spokojnym tempem. Najgorsze jest praca siedzące lub stojąca. No niestety musimy się poświećić, ale dla pocieszenia powiem, że jaj już kiedyś usuwałam małe żylaki tzw. skleroterapią i był efekt, trochę to kosztuje ale było warto dla własnego lepszego samopoczucie.:)
 
reklama
Ja jestem po operacji zamykania jednej długiej żyły laserem i dwie skleroterapie mam za sobą… niestety 🙂 za kilka lat czeka mnie kolejny zabieg 🙈 mam sprawdzone, które mogę polecić. Napiszę Ci na priv żeby reklamy nie robić 😅
 
Cześć dziewczyny, co u was słychać? Ja byłam dziś u swojego drugiego lekarza (prywatnie). Usg i wyniki wszystko ok, dzisiaj udało się potwierdzić, że będę miała córeczkę. Na żylaki mam brać lek cyclo 3 forte. Czy któraś z was będzie miała też córeczkę? macie jakieś propozycje imion. Kiedy zamierzacie kupować wyprawkę?:D
 
Cześć dziewczyny, co u was słychać? Ja byłam dziś u swojego drugiego lekarza (prywatnie). Usg i wyniki wszystko ok, dzisiaj udało się potwierdzić, że będę miała córeczkę. Na żylaki mam brać lek cyclo 3 forte. Czy któraś z was będzie miała też córeczkę? macie jakieś propozycje imion. Kiedy zamierzacie kupować wyprawkę?:D
Super, gratuluję. Ja będę miała chłopca tym razem. Mam już córkę , syna i czekam na trzeciego synka. Moja córka ma na imię Ania. Teraz miałam wybrane Paulinka, ale będzie chłopiec Jan. Imię to trudny wybór u nas. Bo mąż ma inne typy ja inne, ale zawsze da się coś znaleźć wspólnego. Powodzenia.
 
Gratuluję dziewczynki, u mnie też chłopak 🙂 ja zaczęłam walkę z niedoborem żelaza 😅 a poza tym to wszystko w porządku 🩵 wyprawkę planuję ogarniać we wrześniu… choć chciałabym już 🥹
A planujecie organizować baby shower? Mnie ostatnio przyjaciółka namówiła 😂
 
Jezu dziewczyny jak czytam o tych żylakach to no się słabo robi... Też mnie czeka zabieg. Tylko bardzo się boje. U mnie z racji pracy są bardzo duże żylaki wewnętrzne. Nogi bardzo puchną w tym upale 😩
U mnie będzie drugi chłopczyk 😉 płeć lekarz zasugerował już w 13tc na prenatalnych, w 17tc moja doktor potwierdziła. Ale dla wszystkiego czekam na połówkowe. Na szczęście dla chłopczyka wyprawkę mam skitraną 😅
 
O to widzę, że chłopaki górą. Ja mam już syna a teraz dziewczynka. Właśnie się zastanawiam co z tą wyprawką, nie chcę zostawiać na ostatni moment, bo chyba mnie to zrujnuje finansowo. Nie mam nic kompletnie. Moje koleżanki to już babciami są i jedna kuzynka też. Także wyprawkę muszę kompletować od zera 😅Boję się jak to ogarnę w moim wieku 😞. Moje żylaki nie są duże, cienkie raczej większe naczynka tylko zrobiły się bardziej fioletowo niebieskie, a nogi nie puchną mi wcale.
 
O to widzę, że chłopaki górą. Ja mam już syna a teraz dziewczynka. Właśnie się zastanawiam co z tą wyprawką, nie chcę zostawiać na ostatni moment, bo chyba mnie to zrujnuje finansowo. Nie mam nic kompletnie. Moje koleżanki to już babciami są i jedna kuzynka też. Także wyprawkę muszę kompletować od zera 😅Boję się jak to ogarnę w moim wieku 😞. Moje żylaki nie są duże, cienkie raczej większe naczynka tylko zrobiły się bardziej fioletowo niebieskie, a nogi nie puchną mi wcale.
Ja sobie kupuje co miesiąc cos do wyprawki i tak się powoli zbiera chociaż muszę przyznać ze ja dostanę sporo od rodziny. Wyremontuje pokój dziecka i wtedy ostateczna inwentaryzacja tego co mam i co trzeba dokupić 😄
 
O to widzę, że chłopaki górą. Ja mam już syna a teraz dziewczynka. Właśnie się zastanawiam co z tą wyprawką, nie chcę zostawiać na ostatni moment, bo chyba mnie to zrujnuje finansowo. Nie mam nic kompletnie. Moje koleżanki to już babciami są i jedna kuzynka też. Także wyprawkę muszę kompletować od zera 😅Boję się jak to ogarnę w moim wieku 😞. Moje żylaki nie są duże, cienkie raczej większe naczynka tylko zrobiły się bardziej fioletowo niebieskie, a nogi nie puchną mi wcale.
Ciesz się kobieto! 💗 Ja od 23 r.ż. mam kłopot z żylakami 😉 spokojnie poradzisz sobie z wyprawką 😉 a wiesz każdy w innym wieku zaczyna "produkcję" 😛 stąd wczesne babcie 😉

Nie szukałam w wątku,ale dziewczyny może mi podpowiecie. Potrzebuję łupiny dla dużego dziecka. Dosyć szerokiej. Mój mały szybko wyrósł z cybexa aton 5 i zakładam, że młodszy będzie tak samo... A szkoda mi kilka stów na fotelik którym pojeździ 2 miesiące i trzeba będzie zmieniać 🤷‍♀️
 
reklama
Ciesz się kobieto! 💗 Ja od 23 r.ż. mam kłopot z żylakami 😉 spokojnie poradzisz sobie z wyprawką 😉 a wiesz każdy w innym wieku zaczyna "produkcję" 😛 stąd wczesne babcie 😉

Nie szukałam w wątku,ale dziewczyny może mi podpowiecie. Potrzebuję łupiny dla dużego dziecka. Dosyć szerokiej. Mój mały szybko wyrósł z cybexa aton 5 i zakładam, że młodszy będzie tak samo... A szkoda mi kilka stów na fotelik którym pojeździ 2 miesiące i trzeba będzie zmieniać 🤷‍♀️
Po fotelik pojedz do 8 gwiazdek , bo co z tego, ze ktoś Ci powie nazwę fotelika jak może nie pasować Wam do auta, czytaj będzie nieodpowiedni kąt i dziecku będzie opadać głowa :)
 
Do góry