reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny , szukając jakiejś odpowiedzi na internecie trafiłam właśnie ta te forum. Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 9+4, wczoraj mieliśmy badanie, z dzieckiem wszystko w porządku, ma już 2 cm. 😊 Termin porodu mam na 4listopada (om) badania prenatalne dopiero 27kwietnia. Jest to moja 1 ciąża, więc miłoby było jakbym mogła tu z Wami zostać do końca 😊 pozdrawiam
Hej 😀 Ja mam termin na 31.10 😁 z chęcią Cię pozn
Cześć dziewczyny , szukając jakiejś odpowiedzi na internecie trafiłam właśnie ta te forum. Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 9+4, wczoraj mieliśmy badanie, z dzieckiem wszystko w porządku, ma już 2 cm. 😊 Termin porodu mam na 4listopada (om) badania prenatalne dopiero 27kwietnia. Jest to moja 1 ciąża, więc miłoby było jakbym mogła tu z Wami zostać do końca 😊 pozdrawiam
Napisałam na priv 😃
 
Hej, też będę listopadową mamą, ptp z om wychodzi mi na 28.11. Do tej pory miałam jedną wizytę, ale był widoczny tylko pęcherzyk. Kolejna będzie 17.04. Mam pytanie, czy jeśli po wizycie wszystko będzie w porządku, będę mogła jeszcze dołączyć do grupy?
 
@Poziomka6 nie wiem co się stało ale od dziś nie mam dostępu do grupy zamkniętej, mogłabyś mnie dodać?

to już jest ta grupa zrobiona na zamknięta ? Ja tez chce być dodana, próbowałam sama ale nie wiedziałam jak 🤷🏼‍♀️

@Poziomka6 ja tez już nie mam dostepu

Ja również nie mam dostępu

Też nie mam dostępu
Nie wiem czemu nie miałyście dostępu, bo Was wszystkie zaakceptowałam🤷🏻‍♀️.
I to dawno temu.
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy któraś z Was jeszcze tutaj jest, bo podczytywać Was wiem, ze jesteście już na grupie prywatnej. Chciałam tylko powiedzieć, ze powolutkuuuu dochodzę do siebie, jednak potrzebuje znacznie więcej czasu niż mi się zdawało. Dziś dostaliśmy wyniki dotyczące płci, i okazało się, ze była to dziewczynka.. Nasza Lili 💔
Na resztę wyników musimy czekać.
Dalej trzymam za Was kciuki i ogromnie wierze, ze zostaliście i zostaniecie już w nienaruszonym składzie. Ściskam ✊❤️
 
reklama
Do góry