reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Założyłam wątek główny- ogólny w zakładce „Dyskusje”.
Te zakładki są u góry strony, jakby któraś nie wiedziała, jak się dostać.
Są tam m.in. zakładki nowości, dyskusje, wydarzenia, zasoby.

W zakładce „nowości” tej pierwszej, do której trafiacie skomentowałam wypowiedź @Kaala i tam podałam link.
 
Założyłam wątek główny- ogólny w zakładce „Dyskusje”.
Te zakładki są u góry strony, jakby któraś nie wiedziała, jak się dostać.
Są tam m.in. zakładki nowości, dyskusje, wydarzenia, zasoby.

W zakładce „nowości” tej pierwszej, do której trafiacie skomentowałam wypowiedź @Kaala i tam podałam link.
Ja w zakładce dyskusje nie widzę nic, a jak wchodzę w Twój link to mam: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony lub dokończenia tej czynności. 🥺
 
Niestety na apce nie działa ta grupa zamknięta, wiec będe do poniedziałku tak nieaktywna. Wyjechałam już na święta, i będę w domu dopiero w poniedziałek, a mam takie szalone haslo na babyboom ze aż musiałam sobie zapisać w kajeciku 🙈
 
Niestety na apce nie działa ta grupa zamknięta, wiec będe do poniedziałku tak nieaktywna. Wyjechałam już na święta, i będę w domu dopiero w poniedziałek, a mam takie szalone haslo na babyboom ze aż musiałam sobie zapisać w kajeciku 🙈
Ale ja wchodzę przez przeglądarkę i też jest to samo 🙄
 
Niestety na apce nie działa ta grupa zamknięta, wiec będe do poniedziałku tak nieaktywna. Wyjechałam już na święta, i będę w domu dopiero w poniedziałek, a mam takie szalone haslo na babyboom ze aż musiałam sobie zapisać w kajeciku 🙈
właśnie o to chciałam zapytać, udało mi się wejsc w tą zamknięta grupę z linku, ale jak wchodzę w aplikacje, to nadal wyświetla mi się ta Otwarta. Czyli nie ma możliwości na aplikacji mieć zamkniętej? Czy trzeba jakoś coś zmienić może w ustawieniach? Ktoś się orientuję? A może jakby odinstalować apke?
 
reklama
Do góry