reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
Bo Ania zakłada dział zamknięty i potem można dodawać więcej tematów zamkniętych.
Wg mnie zaczynamy kombinować …. 🫣

A to w zasadzie takie proste …

Jest lista … podajemy aniaslu i za jakiś czas (oczywiście nie odrazu ) mamy grupę prywatną , zamkniętą utworzoną …


Byłam już na styczniówkach i takich dylematów nie było 🤭 a grupa byla
naprawde super ✊🏻, świetnie się sprawdziła 💪 i żadnych problemow z dodawaniem nowych czy usuwaniem osób nie było …
 
Wg mnie zaczynamy kombinować …. 🫣

A to w zasadzie takie proste …

Jest lista … podajemy aniaslu i za jakiś czas (oczywiście nie odrazu ) mamy grupę prywatną , zamkniętą utworzoną …


Byłam już na styczniówkach i takich dylematów nie było 🤭 a grupa byla
naprawde super ✊🏻, świetnie się sprawdziła 💪 i żadnych problemow z dodawaniem nowych czy usuwaniem osób nie było …
Nie ma problemu, kliknij odpowiednia opcje przy poście Poziomki i grupa zadecyduje tak, jak proponowałas. Jesteśmy grupa i grupa decyduje
 
Tez jestem dalej na kwietniowkach miałyśmy zamknięta i różne wątki były :) po poradzie po jakimś czasie przeszłyśmy na Facebooku na Messenger do tej pory mamy kontakt a to już prawie 4 lata ;)
 
Komplet, bo takie mam

Robię, bo mówią że zawsze lepiej, a dostałam skierowanie, ale bez niego też bym zrobiła to i to. :)

ja dostałam, mam brać do wieczór 150 acardu, jeszcze nie zaczęłam, cykam się troszku...

Czy jest na receptę, czy mogę sobie tak o kupić w aptece? 🧐

powinnaś mieć na NFZ bo skończyłaś 35 lat jak dobrze myślę i bezpłatne te badania oba.


jestem za prywatną, obojętnie jaką, ale faktycznie nie lubię publicznie dużo o sobie pisać a tam będzie większa swoboda. Na wrześniówkach mieliśmy swoją grupę i różne tematy, osobno były posiłki, osobno wizyty usg i dodatkowo luźny wątek żeby można było o wszystkim pisać, ale ja się dostosuję, ważne że będzie prywata :D
Ja wiem ze bym miala je bezpłatne ale akurat to nie ma dla mnie znaczenia. Opisałam co jest dla mnie problemem.
 
Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
Bo Ania zakłada dział zamknięty i potem można dodawać więcej tematów zamkniętych.
Ja nie umiem zagłosować bo nie wiem jaka jest różnica między obiema opcjami bo jestem tu od kilku dni dopiero i nie wiem na czym polega różnica. Ale jestem za grupa prywatną.
 
reklama
Ja nie umiem zagłosować bo nie wiem jaka jest różnica między obiema opcjami bo jestem tu od kilku dni dopiero i nie wiem na czym polega różnica. Ale jestem za grupa prywatną.
Przytrzymaj chwilę przycisk lubię to i tam Ci się wyświetlają różne opcje reakcji 😉
 
Do góry