reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, mały update odnośnie mojej sytuacji.
W drodze do laboratorium zadzwonił mój lekarz (ten, który zlecił badania na CMV).
Oczywiście powiedziałam, że jestem w drodze na badania- polecił powtórzyć przeciwciała IgM oraz dołożyć test PCR (zrobiłam jedynie z krwi, bo nie miałam próbki moczu, trudno), ale on wolał PCR jakościowy z krwi.

Poza tym potwierdził to, co pisała @lady_in_blue, że badania wychodzą czasem fałszywie dodatnie, ale jakby się potwierdziło, to po 15 tygodniu amniopunkcja.

Pytałam o to leczenie w Łodzi, powiedział, że absolutnie w I trymestrze odpada. Wie, że jest ono stosowane w Łodzi, ale stwierdził, że to na zasadzie eksperymentu, bo są jedynie wyniki badań z Izraela. Dopiero, jakby w amnio wyszło, że dziecko jest zarażone, to wtedy można pomyśleć.
Ja swojemu lekarzowi ufam, więc czekam póki co na wyniki. IgM powinny być już jutro.
Ja wierze i trzymam kciuki ze wyniki są fałszywie dodatnie 🤞🙏
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy przy becie ok 6000 możliwe jest żeby jeszcze nie było widach zarodka? Jestem po wizycie , pęcherzyk jest ładny ale zarodka jeszcze nie widac i teraz to się zmartwiłam, według om 6t4 d ale owulacja była chyba późno bo w 31 dniu cyklu pierwsza beta wynosiła tylko 170 , później ładnie przyrastała. Najchętniej zrobiła bym betę ale teraz nie mam już możliwości
 
Dziewczyny mam pytanie, czy przy becie ok 6000 możliwe jest żeby jeszcze nie było widach zarodka? Jestem po wizycie , pęcherzyk jest ładny ale zarodka jeszcze nie widac i teraz to się zmartwiłam, według om 6t4 d ale owulacja była chyba późno bo w 31 dniu cyklu pierwsza beta wynosiła tylko 170 , później ładnie przyrastała. Najchętniej zrobiła bym betę ale teraz nie mam już możliwości
Zarodek jest widoczny przy becie plus/minus 10000, dopiero wtedy można uwidocznić tzw. echo zarodka.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy przy becie ok 6000 możliwe jest żeby jeszcze nie było widach zarodka? Jestem po wizycie , pęcherzyk jest ładny ale zarodka jeszcze nie widac i teraz to się zmartwiłam, według om 6t4 d ale owulacja była chyba późno bo w 31 dniu cyklu pierwsza beta wynosiła tylko 170 , później ładnie przyrastała. Najchętniej zrobiła bym betę ale teraz nie mam już możliwości
Lady ma rację, serduszko można wyłapać przy becie 10 tysięcy, poczekaj trochę kilka dni i powinno być ;)
 
Lady ma rację, serduszko można wyłapać przy becie 10 tysięcy, poczekaj trochę kilka dni i powinno być ;)
Dziękuję, chyba za bardzo panikuje 🙃 mam niski progesteron , biorę duże dawki leków, nie mam żadnych objawów a jeszcze teraz tylko ten pęcherzyk się pokazał wiec juz wlaczyl mi się tryb paniki i doszukuje się sama nie wiem czego
 
reklama
Jestem już po wizycie. 2mm szczęścia z bijącym serduszkiem ❤️ kolejna wizyta 20.04. jestem już na L4.
 

Załączniki

  • IMG_20230406_144443290.jpg
    IMG_20230406_144443290.jpg
    834,3 KB · Wyświetleń: 115
Do góry