reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Hej wszystkim! 🙂 Mam pytanie odnośnie testu PAPPA. Jeśli dobrze rozumiem, to polega on na zbadaniu białka PAPPA i wolnej podjednostki beta hcg z krwi. Czy ta wolna podjednostka beta hcg to jest inne badanie niż beta hcg, które bada się na początku ciąży, czy to to samo?
 
Hej wszystkim! 🙂 Mam pytanie odnośnie testu PAPPA. Jeśli dobrze rozumiem, to polega on na zbadaniu białka PAPPA i wolnej podjednostki beta hcg z krwi. Czy ta wolna podjednostka beta hcg to jest inne badanie niż beta hcg, które bada się na początku ciąży, czy to to samo?
Wolne beta hcg to inne badanie.
 
Dziewczyny, od kilku dni dokuczają mi wzdęcia i gazy.

Po obiedzie to norma, że brzuch mam, jak balon i w sumie dość mi dokucza, bo boli.
Ma któraś sposób na to?
big belly GIF
 
Dziewczyny, od kilku dni dokuczają mi wzdęcia i gazy.

Po obiedzie to norma, że brzuch mam, jak balon i w sumie dość mi dokucza, bo boli.
Ma któraś sposób na to?
big belly GIF
Ja tez się z tym męczyłam ale na wcześniejszych etapach. Nie brałam nic po prostu czekałam az samo ze mnie zejdzie 💩. Wzdety brzuszek mam po każdym posiłku i wyglądam jak balonik 🥰
 
Mi ból brzucha ostatnio przeszedł całkiem, ale wcześniej bolał tak samo jak na okres delikatnie takie skurcze, pieczenie.
Mi też bóle brzucha już całkiem przeszłym ale na początku często tak mnie bolał jak na okres.
Dziewczyny mam pytanie, czy przy becie ok 6000 możliwe jest żeby jeszcze nie było widach zarodka? Jestem po wizycie , pęcherzyk jest ładny ale zarodka jeszcze nie widac i teraz to się zmartwiłam, według om 6t4 d ale owulacja była chyba późno bo w 31 dniu cyklu pierwsza beta wynosiła tylko 170 , później ładnie przyrastała. Najchętniej zrobiła bym betę ale teraz nie mam już możliwości
ja przy becie 13 tys nie miałam jeszcze zarodka, a właśnie wszędzie piszą że ok 10 tys już powinien być widoczny zarodek i byłam bardzo zestresowana że przy takiej becie nic, ale dwa dni później już był.
 
A robicie PAPPA od razu czy uzależnianie to od obrazu USG? ja słyszałam już kilka negatywnych opinii na temat tego badania że jest mało wiarygodne i zastanawiam się czy jest sens robić jesli na USG będzie ok
 
reklama
Do góry