reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

hej dziewczyny. czy któraś z Was miała takie niby uczucie pieczenia w dole brzucha? czasem mam bole podobne do miesiączkowych, ale wczoraj troche się przestraszyłam:(
Mi ból brzucha ostatnio przeszedł całkiem, ale wcześniej bolał tak samo jak na okres delikatnie takie skurcze, pieczenie.
 
reklama
Właśnie dziewczyny, jak to jest z leczeniem zębów w ciąży, nie zdążyłam zrobić jednego zęba, czy w ciąży można dostać znieczulenie ?
Po 12 tyg. Bo mnie ostatnio 8 bolała to powiedział że po 12 tyg. mozna już znieczulenie i wyrwać też będę mogła do tego czasu lepiej żeby nie bolało.
 
reklama
Dziewczyny, mały update odnośnie mojej sytuacji.
W drodze do laboratorium zadzwonił mój lekarz (ten, który zlecił badania na CMV).
Oczywiście powiedziałam, że jestem w drodze na badania- polecił powtórzyć przeciwciała IgM oraz dołożyć test PCR (zrobiłam jedynie z krwi, bo nie miałam próbki moczu, trudno), ale on wolał PCR jakościowy z krwi.

Poza tym potwierdził to, co pisała @lady_in_blue, że badania wychodzą czasem fałszywie dodatnie, ale jakby się potwierdziło, to po 15 tygodniu amniopunkcja.

Pytałam o to leczenie w Łodzi, powiedział, że absolutnie w I trymestrze odpada. Wie, że jest ono stosowane w Łodzi, ale stwierdził, że to na zasadzie eksperymentu, bo są jedynie wyniki badań z Izraela. Dopiero, jakby w amnio wyszło, że dziecko jest zarażone, to wtedy można pomyśleć.
Ja swojemu lekarzowi ufam, więc czekam póki co na wyniki. IgM powinny być już jutro.
 
Do góry