reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ja tak się boje złapać infekcje jakąkolwiek, że wszędzie chodzę w maskach jak mam mieć styczność z ludźmi... Wolę żeby patrzyli na mnie jak na debila, niż mam łapać coś. Ludzie w sklepach kaszlą, kichają. A dużo teraz osób choruje niestety, covidy, grypy, ospy...
Ciekawe co powie lekarz na te przeciwciała.
 
Jutro jadę do lekarza.
Tylko wyszła dość wysoka ilość przeciwciał, bo ponad 3.
Wynik dodatni jest od 1.
Powiem szczerze ze dopiero teraz doczytałam na temat tego CMV.
Żadnych leków na to nie mogą Ci podać …
A miałaś bądź masz jakieś objawy ?
Znalazłam takie info : Obecność przeciwciał klasy IgM, które mogą przetrwać do półtora roku od pierwotnej infekcji oraz cytomegalia - IgG wysokie świadczą o istnieniu pierwotnej infekcji.
W jakiej fazie jest cytomegalia - IgG dodatnie, IgM ujemne? Może to świadczyć o tym, że dana osoba przebyła zakażenie, a wirus pozostaje w uśpieniu. Z kolei dodatnie IgM i ujemne IgG mogą sugerować obecne lub niedawne zakażenie, nową ekspozycję na CMV lub wybudzenie wirusa z uśpienia.
 
Powiem szczerze ze dopiero teraz doczytałam na temat tego CMV.
Żadnych leków na to nie mogą Ci podać …
A miałaś bądź masz jakieś objawy ?
Znalazłam takie info : Obecność przeciwciał klasy IgM, które mogą przetrwać do półtora roku od pierwotnej infekcji oraz cytomegalia - IgG wysokie świadczą o istnieniu pierwotnej infekcji.
W jakiej fazie jest cytomegalia - IgG dodatnie, IgM ujemne? Może to świadczyć o tym, że dana osoba przebyła zakażenie, a wirus pozostaje w uśpieniu. Z kolei dodatnie IgM i ujemne IgG mogą sugerować obecne lub niedawne zakażenie, nową ekspozycję na CMV lub wybudzenie wirusa z uśpienia.
Ja znalazłam jeszcze taką odpowiedź i przyznam, że nieco mnie uspokoiła.
 
prywatnie jak byłam to miałam przez brzuch byl to 6+5 tc i wszystko pięknie było widać nawet filmik mam z fasolką i serduszkiem także nie zgodzę się z tobą 😝 niektórzy prywatni ginekolodzy na prawdę maja taki sprzęt ze przez brzuch w takim wczesnym etapie pięknie widać wszystko,teraz jest 9+1 tc
Czytaj ze zrozumieniem 😊Nie to, że nie można ale wielu lekarzy uważa, że po prostu przezpochwowe jest w stanie na początku uchwycić więcej nawet mając super sprzęt USG. To, że akurat widać pracę serca to nie wszystko. Po prostu pomiary są dokładniejsze bo i sam płód jest mniejszy.
 
reklama
Do góry