reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

czystorozsadkowo, wolicie urodzić martwe czy poronić? bo ja wolę poronić, niż urodzić dziecko bez głowy, połowy twarzy, brzucha, czy jeszcze jakiegoś innego. oczywiście, lepiej nie poronić. i tego każdej z nas życzę. i tego się boję. że poronię. ale jeśli mam poronić, to wolę to, niż urodzić dziecko z takimi wadami, że urodziłoby się martwe. a wiele cierpienia widziałam na oiomie noworodkowym, a raczej oddziale wczesniakow. przepraszam, że te słowa tak niektóre z was zabolały, ale kobieta nie roni większości ciąż bez powodu, tylko dlatego, że były wady genetyczne. i mówię, to jest ta rzecz, której się boję najbardziej po świecie. bo wiem, że miałabym problem się podnieść po poronieniu, już pokochałam fasolkę w brzuchu. i na samą myśl, że mogłoby się to stać, że stało się to jednej z nas, sprawia, że mam łzy w oczach, a czasami nawet kilka minut płaczę. ale patrzę też na życie trochę inaczej przez pryzmat studiów i pracy. bo naprawdę dużo widziałam.
Z tym się nie zgodzę, że wiekszość ciąż poronionych ma wady genetyczne. Straciłam 8 ciąż i zapewne żadna nie była z powodu wad genetycznych tylko z innych powodów- wada macicy, problemy z krzepliwością, problemy z cukrem i wiele innych. Więc w moim przypadku te dzieci prawdopodobnie by były zdrowe tylko mój organizm nie domaga i wcale nie jest "lepiej poronić " bo z każdym kolejnym poronieniem moja szansa na donoszenie jakiejkolwiek ciąży spada. 😉
 
reklama
Kochane jestem po. Czuje się troszkę dziwnie pijana i zmęczona. Boli mnie brzuch ale postaram się zasnąć.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za każde słowa wsparcia i zrozumienia, jesteście najlepsze ❤️
Staraczkom i „starszym” mamusia również dziękuje bo widziałam, Wasze wpisy i reakcje ❤️ mimo, ze was nie znam osobiście Wasze wsparcie i siła jest nieoceniona.

Dacie radę ! Trzymam za Was kciuki ✊🙏
 
Kochane jestem po. Czuje się troszkę dziwnie pijana i zmęczona. Boli mnie brzuch ale postaram się zasnąć.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za każde słowa wsparcia i zrozumienia, jesteście najlepsze ❤️
Staraczkom i „starszym” mamusia również dziękuje bo widziałam, Wasze wpisy i reakcje ❤️ mimo, ze was nie znam osobiście Wasze wsparcie i siła jest nieoceniona.

Dacie radę ! Trzymam za Was kciuki ✊🙏
kochana, jesteś bardzo silna i dzielna! Bardzo mi przykro, ze Cię to spotkało, i życzę Ci abyś już nigdy w życiu nie doświadczyła straty. Trzymaj się i życzę Ci duuuzo zdrówka.
Ja trzymam kciuki również za Ciebie!!!
 
Kochane jestem po. Czuje się troszkę dziwnie pijana i zmęczona. Boli mnie brzuch ale postaram się zasnąć.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za każde słowa wsparcia i zrozumienia, jesteście najlepsze ❤️
Staraczkom i „starszym” mamusia również dziękuje bo widziałam, Wasze wpisy i reakcje ❤️ mimo, ze was nie znam osobiście Wasze wsparcie i siła jest nieoceniona.

Dacie radę ! Trzymam za Was kciuki ✊🙏
Bardzo mi przykro, ze Cię to spotkało😔 Trzymam mocno kciuki, żeby nowe serduszko zastąpiło te pustkę 😌
 
Pojechałam po lody i faktycznie zadziwiały! Dzięki!
u mnie nie nie do końca ale jest lepiej tzn normalnie wczoraj już była miłość z wc i spałam bo każdy ruch był niebezpieczny dziś jeszcze siedzę i oglądam tv tyle że ja mam mdłości cały dzień ale wieczorem to osiągają poziom hardcore
 
A powiem wam,że jeśli chodzi o zaparcia to mi pomagają Śliwki. W pierwszej ciąży też miałam problem ale nie byłam w stanie zjeść śliwek przez mdłości. Teraz jem kilka dziennie i wizyta w toalecie to przyjemność 🙃
 
Dziewczyny- nowy temat : ZABOBONY
Czy któraś wierzy w jakiś ? 😅
Tu podsyłam ciekawy link 😂

Ciężarna powinna też unikać patrzenia na brzydkich i ułomnych ludzi, ponieważ bobas przejmie od nich te negatywne cechy, takie jak krótsza noga, piegi, zez czy rude włosy.

Kto to pisał te bzdury🙆
Nie wiedziałam, że piegi i rude włosy są negatywnymi cechami. Myślałam, że to kolor włosów jak każdy inny. A poza tym piegi są urocze.
 
reklama
Cześć dziewczyny, niestety dopadło mnie przeziębienie, jak sobie z tym radzić ? Ogólnie katar, ból gardła i osłabienie.
 
Do góry