reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

takie smutne wiadomości od rana😭bardzo mi przykro dziewczyny, bardzo, nie wiem co jeszcze napisać. ściskam mocno.
 
reklama
Godzina 11:35, a ja dopiero zasiadam do śniadania 🙈😋
 

Załączniki

  • D7CB6948-5776-4212-AD0C-3E6BABB20BBF.jpeg
    D7CB6948-5776-4212-AD0C-3E6BABB20BBF.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny bo ja zielona w temacie wiec proszę się nie śmiać 😀 to jak kupuje wózek np 3 w jednym to osobno fotelik do auta dalej muszę kupić ?

Na 99% nie.
Jeśli masz zestaw 3w1 (wózek, gondola, fotelik) to już nie musisz mieć nowego fotelika - jest w zestawie.
Ale ... najczęściej to nie są wiele warte modele :(
Zestawy 3w1 może składać producent (daje swoje foteliki) lub sklep (sam wybiera).
Kłopotem z zestawami 3w1 jest fakt, iż nie możesz zmienić modelu fotelika np. jak nie ma testów, lub nie pasuje do samochodu (o ile sklep pozwoli przymierzyć).

Kup zestaw 2w1 + osobno fotelik. Dopasuj do samochodu, wybierz taki z testami. To będzie bezpieczniejsze dla Was.
 
reklama
Jestem po wizycie, prywatnie a NFZ to niebo a ziemia. Mówiłam tej Pani o moich krwawieniach, ale mówi ze to najprawdopodobniej nadżerka, która również się dość mocno rozpulchnila i jest dość spora. 😔 Radzi aby wstrzymać się z seksem i jej nie podrażniać oraz w miarę się nie martwić. Ciąża młodsza o tydzień niż według moich wyliczeń, powinno być 7+1 a jest 6+1 i mój mały człowiek ma 0,47 cm 😍 pęcherzyki wciąż są dwa, ale drugiego zarodka nie widać 😞 mam przyjść ponownie za 2 tygodnie aby to skontrolować ale raczej trzeba się nastawić na to, że drugi pęcherzyk się wchłonie (chociaż istniej prawdopodobieństwo, że są po prostu blisko siebie i nie można ich rozróżnić) 😌 tak więc teraz odliczam jak na szpilkach do 13 kwietnia ❤️
 
Do góry