reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
To prawda,ja się śmieję że starość robi swoje...nie pamięta abym tak panikowała przy poprzednich ciążach 🤣🫣
Bo to się chyba wypiera z pamięci. Ja tez już zapomniałam jak to było a można powiedzieć ze jestem swieżak bo mały roku nie ma 🙈 a jeszcze moje dziecko było leniwe w brzuchu i mnie nie raz straszyło , dlatego wiem ze teraz lżej nie będzie. Te zmartwienia już zostaną

Uff czyli nie jestem jeszcze sama z tą niewiadomą co dalej 😏😏😏
Jedziemy razem na tej taczce 😄 kiedy masz wizytę?
 
Dziewczyny, jeśli chcecie mieć dział zamknięty - proszę niech jedna z was do mnie napisze.
ciaza_lozko1.jpg
 
Zapłaciłam za 4 badania dzisiaj 274zl idzie to jakoś obejść żeby było przez fundusz 😭😭😭
musisz chodzić na NWZ wtedy masz skierowania na te badania za darmo.
Ja właśnie dlatego chodzę na NWZ i prywatnie… ale nie wszystkie badania Ci wypiszą. Mi endokrynolog kazała zrobić poziom wit D i żelaza i za to będę płacić sama.
 
Dzień dobry! 💙 Dziś dużo osób ma wizyty, prawda? Trzymam kciuki bardzo mocno 🥰

Ja dziś źle spałam, całą noc stresowałam się dziwnymi scenariuszami z mojej głowy 😩 Pewnie w południe czeka mnie ponowna drzemka 😁
 
Bo to się chyba wypiera z pamięci. Ja tez już zapomniałam jak to było a można powiedzieć ze jestem swieżak bo mały roku nie ma 🙈 a jeszcze moje dziecko było leniwe w brzuchu i mnie nie raz straszyło , dlatego wiem ze teraz lżej nie będzie. Te zmartwienia już zostaną


Jedziemy razem na tej taczce 😄 kiedy masz wizytę?

Pewnie masz rację,moja ostatnia ciąża była 13 lat temu 🫣
Osobiście czuję też,że jestem bardziej świadoma niż wtedy,może a raczej pewne jest to ,że moja panika wynika też z tego,więcej analizuje i tworzę scenariusze🤦

Z innych tematów moja młodzież osobista cała noc nad miskami...jelitowka jak nic🤮🙈
 
reklama
Do góry