reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry! U mnie dzisiaj 10 ! ( 9+0) 😱😱😱😱 ale ten czas zapindala🫣
 

Załączniki

  • Screenshot_20230329_094943_Preglife.jpg
    Screenshot_20230329_094943_Preglife.jpg
    108,4 KB · Wyświetleń: 60
Ojej, trochę rozumiem bo moi lekarze (kardiolog, ginekolog) usilnie prosili żebym przytyła (na 165cm ważę w najlepszym momencie 51 kg, jeśli mniej jem to szybko do 47 spadam) no ale niekoniecznie mi się udaje chociaż jem dużo więcej kcal niż potrzebuję.
I to za mało? Ja mam 50 przy wzroście 167 i nigdy nikt mi się nie czepiał tego 😁
 
Witam Was w ten słoneczny, ale mroźny dzień. Ja też byłam dzisiaj na badaniach, czekam na wyniki. Finalnie moczu nie oddałam, bo pani mówiła że powinnam ze sobą przynieść już pełną probówkę z porannym moczem. Fajnie, że w recepcji, jak pytałam nikt o tym nie wspomniał. Nawet kładłam nacisk, że są to nie tylko badania krwi, ale i mocz! 😡 Plus taki, że dostałam standardowego moczboxa, a nie probówkę, więc łatwo będzie tam nasiusiac. 😁
Trzymam kciuki za wszystkie wyniki i wizyty! ✊
Jutro będę cały czas odświeżać forum, bo sporo wizyt widzę się szykuje.
U mnie z waga jest podobnie, ważę 51 kg na 168. Jestem szczuplutka, ale zapisane mam to w genach, moja mama przeszła 4 ciąże i jej waga cały czas oscylowała Ok 50 kg. Dopiero z wiekiem troszkę przybrała na wadze.
Pięknego dnia dla Was Kochane 😘
 
reklama
Do góry