reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Nie wyobrażam sobie kilka godzin po takiej operacji wstać i zająć się noworodkiem. Dla mnie to jest abstrakcja, kobiety które to robią mają jakąś nadludzką sile 😳🤣
Niestety jestem po takich dwóch CC i w jednym kazali wstac po 12h a drugim kazali już po 5h łatwo nie jest to prawda, czasem nie ma się wyboru czasem są nagle porody z CC miałam takie dwa w jednym był obrócony i rodziłam już nogi....
 
reklama
Ja miałam dwie cesarki ,jestem ciekawa jak będzie teraz,w sumie chyba chciałabym urodzić naturalnie ale zobaczymy czy będę mogła.
Po dwóch CC rodzimy już 3 CC lekarze nie ryzykują już. Pytałam lekarza to powiedział że nikt teraz po 2 CC nie ryzykuje takiego porodu. Też jestem po 2.
 
Ja znów byłam w szpitalu, pojawiło się krwawienie 😭 pani ginekolog nie daje nadziei, kazała się przygotować na najgorsze, bo ciąża dobrze nie rokuje 😭 kazali leżeć i nadal brać luteinę i przyjechać jak pojawią się skrzepy. Ehh..
Hmm, ale jak zalecili kontynuować luteinę to chyba jest szansa, że będzie ok? Przytulam 😐
 
Ja znów byłam w szpitalu, pojawiło się krwawienie 😭 pani ginekolog nie daje nadziei, kazała się przygotować na najgorsze, bo ciąża dobrze nie rokuje 😭 kazali leżeć i nadal brać luteinę i przyjechać jak pojawią się skrzepy. Ehh..
A może warto skonsultować to z innym lekarzem?
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj od rana mam taki jakiś niemrawy ten dzień. Z lekkim niepokojem przez sen, bo śniło mi się, że mój piesek zaczął umierać.
I w ciągu dnia, gdy gotowałam obiad, przyszedł do mnie na chwiejnych nóżkach, miał drgawki, sikał pod siebie, a serduszko biło zdecydowanie za szybko. Wygląda na to, że ma jakieś problemy neurologiczne- wykluczam cukrzycę, bo poprzedni piesek miał hiperglikemię przez silną cukrzycę i inaczej to wyglądało.
On ma tylko 4,5 roku, więc jest młody😞.
To zdarzenie spowodowało, że kompletnie mam rozwalony psychicznie ten dzień, jeszcze ta ciąża niepewna…

Jutro czeka nas wizyta u naszej pani weterynarz.
Mam dość😓.
 
Niestety jestem po takich dwóch CC i w jednym kazali wstac po 12h a drugim kazali już po 5h łatwo nie jest to prawda, czasem nie ma się wyboru czasem są nagle porody z CC miałam takie dwa w jednym był obrócony i rodziłam już nogi....
a dla mnie to był pikuś 😂 Raz, dwa doszłam do siebie. Pierwszą miałam w całkowitej narkozie, drugą podpajęczynówkowe no i teraz w grudniu niby laparoskopia, więc na brzuchu mam tylko 4 blizny, ale macicę mi znowu rozcinali i zszywali z powrotem 😝
 
reklama
No przykro 😞 wiem. Ja tez swoje wyplakalam. Ale mam 3 zdrowych i mądrych dzieci, wiec mam więcej niż wiele kobiet i jestem za to wdzięczna 🤍
Dają teraz tylko poronne nie robią łyżeczkowania ? Kiedyś miałam zabieg, boje się trochę tych tabletek , długo się to oczyszcza, ból duzy? Ja też mam dwoje i teraz nie zapowiada się nic ciekawego, puste jajo z zoltkowym tylko było tydzień temu.
 
Do góry