reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczynki przybijam pionę 😜
Mam identycznie 🫣😅
Budzę się czwarta , piąta i pospane 😜

Kto jutro wizytuje ? Robi badania ?
Ja jutro sprawdzam przyrost bety 🫣 i już sram lodem 🤭

Dobrej niedzieli drogie Panie ♥️
Ja mam jutro wizytę na 12:40. Narazie nie mam stresu ale pewnie jutro mnie złapie
To czekamy jutro na wyniki ❤️
 
reklama
No jestem jestem ale nie bardzo ogarniam 🙈
Ja też jeszcze nie ogarniam 🤣, muszę się wziąć i przewertować od początku strony.
Ja mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża, wszystko jest dla mnie nowe. Mam mikroskopijne plamienia, które mega mnie stresują. A wizyta dopiero w czwartek 😐
 
Ja też jeszcze nie ogarniam 🤣, muszę się wziąć i przewertować od początku strony.
Ja mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża, wszystko jest dla mnie nowe. Mam mikroskopijne plamienia, które mega mnie stresują. A wizyta dopiero w czwartek 😐
A badalas progesteron? Może jest ciut za niski, lub może bierzesz jakieś leki na rozrzedzenie krwi? Ja wczoraj zrobiłam drugi test ciążowy i był duzo ciemniejszy niż ten sprzed 2 dni ale miałam tez wczoraj jednorazowe plamienie takie kawa z mlekiem.. na szczęście już czysto ale trochę mi entuzjazm opadł. Jutro dopiero będę się umawiać do gine, myśle ze na wielki piątek, rok temu w wielki piątek rodziłam to teraz mogę iść na wizytę 😄
 
Mi od rana jest niedobrze 🤢

Motywuje się by coś zrobić, ale wszystko idzie mi jak „krew z nosa”… normalnie to jestem bardzo zorganizowana i wszystko mam dopięte na ostatni guzik.. a teraz.. jeden chaos..

Chce już czwartek i wizytę.

Dziewczyny które biorą progesteron dopochowo tez macie dużo śluzu?
 
Mi od rana jest niedobrze 🤢

Motywuje się by coś zrobić, ale wszystko idzie mi jak „krew z nosa”… normalnie to jestem bardzo zorganizowana i wszystko mam dopięte na ostatni guzik.. a teraz.. jeden chaos..

Chce już czwartek i wizytę.

Dziewczyny które biorą progesteron dopochowo tez macie dużo śluzu?
ja nie mam ale stosuje wkładki, i na wkładce mam tak jakby trochę rozpuszczona tabletke od sluzu.
Ja generalnie zaaawsze miałam provlem ze śluzem i praktycznie nigdy go nie mam. Jestem sucha jak wiór 🤷‍♀️
 
A badalas progesteron? Może jest ciut za niski, lub może bierzesz jakieś leki na rozrzedzenie krwi? Ja wczoraj zrobiłam drugi test ciążowy i był duzo ciemniejszy niż ten sprzed 2 dni ale miałam tez wczoraj jednorazowe plamienie takie kawa z mlekiem.. na szczęście już czysto ale trochę mi entuzjazm opadł. Jutro dopiero będę się umawiać do gine, myśle ze na wielki piątek, rok temu w wielki piątek rodziłam to teraz mogę iść na wizytę 😄
Ja ze środy na czwartek byłam w szpitalu, i nie zauważyli nic niepokojącego, pisałam że właśnie o 1 w nocy zarodka nie było, a już o 9 rano był. Przepisali luteinę pod język 3x1 i nospę też 3x1, kazali się oszczędzać i kontrolę w poradni 23.03, akurat tak wypadło, że jestem zapisana na ten dzień na wizytę. Ogólnie brzuch mnie nie boli jakoś bardzo mocno, bardziej plecy.
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało witam się z Wami. 09.03 beta 118, 11.03 -303. W następnym tygodniu mam zamiar powonie sprawdzić bete, narazie staram się nie cieszyć bo jestem po poronieniu w 5 tygodniu. Odetchnę kiedy zobaczę seruszko. Wg OM 7+6 , ale owulacja przesuneła mi sie o ok 2 tygodnie więc raczej obastawiam 5 +6. Życzę Wam wszystkim nudnych ciąż:)
 
Do góry