reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
@Lady With Cats wierze że 21.03 zobaczysz już zarodek 😍

@Hope99 przyrost jest w normie , wiec na chwile obecna nie zamartwiaj się bo szkodzisz tylko sobie. Zajmij czym głowę a będzie dobrze. Wiem ze to niełatwe ale napewno pomoże 🥰

@123…4 Witam maleństwo 🥰 co ginekolog powiedział na temat twoich plamien ?
 
Kochana nie denerwuj się! Moja każda ciąża z USG była 2 tygodnie młodsza , obecna też . Ja mam długie cykle i często późno owulację także to jest normalne , pamiętaj że nasze organizmy nie są 0-1 tu potrafi się taka magia zadziać że , szok. Przecież Karola @Calineczka92 jest w ciąży z cyklu gdzie lekarze twierdzili że nie było owulacji ;)
Powtórzysz USG za kilka dni i bedzie wszystko wiadomo. Proszę tu tego dzidziola nie skreślać na starcie 😘❤️

Dokładnie tak. Proszę mi nie skreślać dzidziol 💚🍀.
U mnie był na początku młodszy, teraz przyspieszył i nijak się w ogóle to ma z owulacja 😅. U nie jednej dziewczyny była różnica spora, potem się normuje 😊. U jednej nie było nic, potem nagle bijące serduszko. Ja trzymam kciuki 💚🍀🍀. Także jak wychodzi na usg młodsze nic na razie się nie dzieje, poczekajmy wojownik jeszcze się pokaże 🍀
Dobra, nie będę go skreślać 🤞🏻.
Ale…
USG z 7.03. uwidoczniło pęcherzyk ciążowy o wymiarze 5,7 mm.
Dziś mamy 17.03.: pęcherzyk ma 10,5 mm.
Trochę mało urósł przez te 10 dni.

No nic, czekam grzecznie na USG 21.03. i 22.03. Faktycznie, czasem dzieje się magia, ale trzeba realnie na to patrzeć.
 
@Lady With Cats trzymam kciuki za kropka.
Gratuluje wszystkich udanych wizyt i dobrych przyrostów.
Rety jaki mam zły dzień. Wszystko mam na nie i wszystkich bym dzisiaj rozszarpała. Dowiedziałam się, ze nasze wspaniałe hry zmieniają dostawce usług medycznych i mój pakiet wygaśnie z końcem kwietnia i nie nie można zostać, wiec sobie tuż po teście pappa albo tuż przed mogę szukać kogoś kuxwa nowego w jakiejś instytucji, która pracuja z różnymi placówkami. Wyć mi się chce na takie zmiany w 1/3 ciazy
 
reklama
Dobra, nie będę go skreślać 🤞🏻.
Ale…
USG z 7.03. uwidoczniło pęcherzyk ciążowy o wymiarze 5,7 mm.
Dziś mamy 17.03.: pęcherzyk ma 10,5 mm.
Trochę mało urósł przez te 10 dni.

No nic, czekam grzecznie na USG 21.03. i 22.03. Faktycznie, czasem dzieje się magia, ale trzeba realnie na to patrzeć.
Pamiętasz moja sytuację? Najpierw zarodek 11 mm be akcji serca , 3 dni później zarodek niecałe 5 mm i dwa pęcherzyki żółtkowe i podejrzenie ciąży bliźniaczej 🤯🤯 a finalnie jest jeden zdrowy zarodek z bijącym serduszkiem ... Mnie jednak z nic nie zdziwi ;) trzeba poczekać chwilę i powtórzyć USG 🤞😘
 
Do góry