reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny , ja tez mam zgagę ale to dlatego, ze dużo jem 😅. Czy ktoś ma jakąś receptę żeby mniej jeść. We wtorek idę do lekarza to się okaże ile na liczniku, może to pomoże akurat będę kończyć 18 tydzień. Czuję się dobrze, częściej bolą mnie plecy, ale z tym zawsze miałam problem , praca siedząca większość przed komputerem. Chodzę do pracy i mam nadzieję chodzić jak najdłużej jak zdrowie pozwoli, a wyniki mam lepsze niż niejedna 20 latka. Jak wy się czujecie i kiedy macie wizyty?
 
Cześć dziewczyny , ja tez mam zgagę ale to dlatego, ze dużo jem 😅. Czy ktoś ma jakąś receptę żeby mniej jeść. We wtorek idę do lekarza to się okaże ile na liczniku, może to pomoże akurat będę kończyć 18 tydzień. Czuję się dobrze, częściej bolą mnie plecy, ale z tym zawsze miałam problem , praca siedząca większość przed komputerem. Chodzę do pracy i mam nadzieję chodzić jak najdłużej jak zdrowie pozwoli, a wyniki mam lepsze niż niejedna 20 latka. Jak wy się czujecie i kiedy macie wizyty?
Część, ja jestem w 16 tygodniu. Od początku mam duże mdłości, jestem na tabletkach Xonovea. Wizytę mam we czwartek. Do tej pory oprócz moich mdłości no i cukrzycy wszystko jest dobrze. To będzie moje 3 dziecko, 5 ciąża. Jedna miałam pozamaciczna i jedna bardzo wczesna stratę w 6tc. Zaglądam tutaj więc możemy pisać.
 
Cześć dziewczyny , ja tez mam zgagę ale to dlatego, ze dużo jem 😅. Czy ktoś ma jakąś receptę żeby mniej jeść. We wtorek idę do lekarza to się okaże ile na liczniku, może to pomoże akurat będę kończyć 18 tydzień. Czuję się dobrze, częściej bolą mnie plecy, ale z tym zawsze miałam problem , praca siedząca większość przed komputerem. Chodzę do pracy i mam nadzieję chodzić jak najdłużej jak zdrowie pozwoli, a wyniki mam lepsze niż niejedna 20 latka. Jak wy się czujecie i kiedy macie wizyty?
hej ja jestem w 17tyg, na początku ciąży również się zmagałam z ogromnymi mdlosciami i wymiotami. Na szczęście gdy zaczął się 2trymestr minęło. Apetyt mi dopisuje, nawet trochę przytyłam a mam niedowagę😅
Niestety dopadło mnie prawdopodobnie zapalenie pęcherza, kłuje mnie w podbrzuszu i mam problemy z sikaniem więc jutro laboratorium a we wtorek wizyta u lekarza:( :/
 
Dziewczyny ja nigdy nie miałam mdłości w ciąży chociaż to moja 5 ciąża , ale to bardzo dziwne bo normalnie to mam chorobę lokomocyjną ( tylko jako pasażer) nie mogę też pływać na wodzie jak buja, huśtawki i karuzele odpadają i zwracam po każdym grubszym znieczuleniu i narkozie nawet 10 minutowej, Ok kontraście przy badaniu rezonansem też. Męczy mnie tylko zgaga.
 
U mnie też rozkręcało się zapalenie pęcherza ale udało się opanować. Za radą mojej lekarki to trzeba pić dużo wody z cytryną lub jak ktoś nie lubi to wit c w dużej dawce i mi to pomogło , jak się stosuję to nsm spokój. Zapalenie pęcherza to poważna infekcja i nie można jej lekceważyć. Moja siostra która jest farmaceutką też mi mówiła o witaminie c chodzi o to żeby zakwaszać mocz. Także dziewczyny od dzisiaj pijemy lemoniady 😅
 
Dziękuję za odpowiedź, nareszcie mam trochę czasu, żeby coś napisać. Widzę, że za dużo osób już tu się nie udziela, ale mam pytanie, czy któraś z was używa tzw. detektora tętna płodu? Możecie wyrazić swoje opinie, czy waszym zdaniem warto to kupić. Pytam, bo chociaż dzisiaj zaczął się 18 tydzień, ja nadal nie mogę w to uwierzyć, że się udało. Najlepiej chciałabym chodzić codziennie na usg, aby się uspokoić.
;)
Cześć, dzisiaj kończę 19 tc, detektor mąż odebrał w środę z paczkomatu.
Polecam, bo głowa od razu uspokojona, tym bardziej, że na ruchy czekałam.
Najlepsze jest to, że mała zaczęła muskać mnie w zasadzie od kiedy użytkujemy detektor😂.

Ale naszym zwyczajem stało się poranne lub wieczorne wspólne słuchanie serduszka🥰.
Ja leżę, a mąż szuka małej głowicą.
 
Cześć, dzisiaj kończę 19 tc, detektor mąż odebrał w środę z paczkomatu.
Polecam, bo głowa od razu uspokojona, tym bardziej, że na ruchy czekałam.
Najlepsze jest to, że mała zaczęła muskać mnie w zasadzie od kiedy użytkujemy detektor😂.

Ale naszym zwyczajem stało się poranne lub wieczorne wspólne słuchanie serduszka🥰.
Ja leżę, a mąż szuka małej głowicą.
Hej napisz jaki masz model detektora bo czytam i opinie są różne
 
reklama
Do góry