reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Wizyta dopiero 9 mają. Lekarz miał też zastrzeżenia co do tych wyników, że to HCG a miałam zrobić beta Hcg. W laboratorium prosiłam o betę, ale oni nie mają innego wyboru. Czy to nie jest to samo?
Bhcg jest podobno badaniem czulszym niż samo HCG,gdyż HCG bada dwa podzespoły bhcg i alfahcg... Ale to dziwne,że w laboratorium nie chcą zbadać Ci samej bety.a chodzisz do ginekologa prywatnie czy na fundusz? Może lekarz ma niezbyt dobrej jakości sprzęt i dlatego na razie ciężko mu cokolwiek uwidocznić??
 
reklama
Staram się nie popadać w paranoje, ale ten ból który się pojawił… przestraszyłam się. Dzisiaj po tej lewej stronie w pachwinie czuje tak jakbym się po prostu przetrenowała, naciągnęła mięsień… bóle podbrzusza mam codziennie takie „miesiączkowe”, wiem ze to normalne, dlatego tym się nie stresuje..

Prenatalne mam 26 maja w Dzień Mamy ❤️ Mam nadzieje, że poznamy wtedy płeć dzidziusia 💙💗
Trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze🙂
 
Bhcg jest podobno badaniem czulszym niż samo HCG,gdyż HCG bada dwa podzespoły bhcg i alfahcg... Ale to dziwne,że w laboratorium nie chcą zbadać Ci samej bety.a chodzisz do ginekologa prywatnie czy na fundusz? Może lekarz ma niezbyt dobrej jakości sprzęt i dlatego na razie ciężko mu cokolwiek uwidocznić??
Byłam u lekarza prywatnie. Już się nastawiłam, że z tej ciąży nic nie będzie 🤷‍♀️
 
Spokojnie Kochana,zarodek jeszcze malutki.mi lekarz powiedział,na ta chwilę trzeba czekać,wiem,że to strasznie się dłuży,sama przez to przechodzilam.podobno zarodek musi mieć co najmniej 5 mm,żeby móc uwidocznić echo serduszko.na pewno je zobaczysz♥️♥️
 
reklama
Hej, byłam dziś na wizycie w swojej klinice. Niestety, ale mamy aniołka 😞 beta dziś spadła do 112 tysięcy, progesteron ogromny 187 🙈, ale bąbelek przestał się rozwijać. Odstawiam leki i czekam na poronienie.
Trzymajcie za mnie kciuki.
Życzę wam wszystkiego co najlepsze, tych wyczekanych bąbelków i spokojnych 9 miesięcy 😘
 
Do góry