reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja mam dzisiaj i też już jestem cała w nerwach... Mam nadzieję, że dzidzia mi dziś pięknie pomacha i mnie uspokoi 😁

Ja czesto noszę córkę 14 kg, także nie wiem, bóli żadnych nie mam. Ale może u Ciebie akurat to było przyczyną, oszczędzaj się i już 😉

Trzymam kciuki żeby wszystko było ok 🙏

Lista na grupę prywatną była zamykana miesiąc temu, już nie dopisujemy tam nikogo. Ale tutaj ta grupa nadal funkcjonuje, więc zapraszamy 😊
Trudno. Ta grupa jest już trochę martwa, wiekszosc pewnie przeniosła się na zamknięta. Szkoda
 
reklama
Witaj 🙂 spokojnie,ogólnie przyjęło się,że serduszko widać powyżej 10 tys bhcg,ale jak miałaś robione USG beta była niższa,więc to normalne,że jeszcze nie było akcji serca.najwazniejsze,że jest zarodek,a serduszko na pewno wkrótce się pojawi.a kiedy masz kolejne USG?
Ale koleżanka napisała że beta już 100 tys a nie 10 tys więc w teorii powinno już być. Ogólnie beta ogromna
 
Witaj,w ciąży,szczególnie na początku to normalne,że nas coś pobolewa,mięśnie macicy rozciągają się,więc możesz odczuwać takie kłucie,ciągnięcie po bokach.co do podnoszenia,to czasem jest to nieuniknione,ja np mam córkę,i czasem zdarzają się sytuacje,że muszę ją podnieść,więc spokojnie,nie popadajmy w paranoję😉
Staram się nie popadać w paranoje, ale ten ból który się pojawił… przestraszyłam się. Dzisiaj po tej lewej stronie w pachwinie czuje tak jakbym się po prostu przetrenowała, naciągnęła mięsień… bóle podbrzusza mam codziennie takie „miesiączkowe”, wiem ze to normalne, dlatego tym się nie stresuje..

Prenatalne mam 26 maja w Dzień Mamy ❤️ Mam nadzieje, że poznamy wtedy płeć dzidziusia 💙💗
 
Byłam dziś na USG, zarodek urósł o te dwa dni, serduszka nadal nie widać. Lekarz po wynikach hcg myśli, że może to być ciąża blizniacza, a na tak małych strukturach ciężka do odróżnienia. Beta dziś urosła do 144 tysięcy 🙈
 
Byłam dziś na USG, zarodek urósł o te dwa dni, serduszka nadal nie widać. Lekarz po wynikach hcg myśli, że może to być ciąża blizniacza, a na tak małych strukturach ciężka do odróżnienia. Beta dziś urosła do 144 tysięcy 🙈
Kiedy kolejna wizyta ?
Nie pozostaje nic innego jak czekać ✊✊
 
reklama
Wizyta dopiero 9 mają. Lekarz miał też zastrzeżenia co do tych wyników, że to HCG a miałam zrobić beta Hcg. W laboratorium prosiłam o betę, ale oni nie mają innego wyboru. Czy to nie jest to samo?
 
Do góry