reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Leżeć żeby dotrwać do wizyty bez krwawień chociaż macica itak się będzie dalej oczyszczać z drugiego pęcherzyka bo mam w niej dużo "resztek" blisko ujścia szyjki- szyjka oczywiście lekko otwarta.
To teraz zadbaj o siebie i mąż/partner również niech się postara żeby było Ci jak najlepiej ( o ile jest na miejscu )
Czyli jak były dwa pecherzyki tzn ze była to ciąża bliźniacza ? 🧐
 
reklama
Moja endokrynolożka mówi, że w I trymestrze do 3,18 TSH. I takie też miałam normy w laboratorium.
U mnie w labie jest tak
Ale lepiej byc pośrodku niż na granicy 😊
 

Załączniki

  • 4C4E228B-D28D-4931-99ED-265C7D2EC3D4.png
    4C4E228B-D28D-4931-99ED-265C7D2EC3D4.png
    49 KB · Wyświetleń: 50
Leżeć żeby dotrwać do wizyty bez krwawień chociaż macica itak się będzie dalej oczyszczać z drugiego pęcherzyka bo mam w niej dużo "resztek" blisko ujścia szyjki- szyjka oczywiście lekko otwarta.
Trzymam kciuki za ten pęcherzyk, żeby on był mocno mocno zagnieżdżony w Endo i co ma wypłynąć niech wypłynie skoro musi ale on tam ma zostać!!! ❤️🥰❤️🥰❤️
 
A kiedy masz teraz wizytę? Może uda się ja jakoś przyspieszyć?


A nie 2,5 w pierwszym trym? Później chyba 3,5 ale jak się mylę to poprawcie 😅
wizytę mam 4
kwietnia :( lekarz powiedział ze póki nie mam żywej krwi i gorączki to mam być spokojna i ze i tak to nic nie da ze mnie przyjmie teraz..powiedział że nawet jeśli to nie są w stanie mi pomóc i jedyne co to jak żywa krew będzie i mocne bóle brzucha albo gorączka to mam przyjechać od razu 🥺
 
To teraz zadbaj o siebie i mąż/partner również niech się postara żeby było Ci jak najlepiej ( o ile jest na miejscu )
Czyli jak były dwa pecherzyki tzn ze była to ciąża bliźniacza ? 🧐
Tak, ale jeden się nie utrzymał bo był w miejscu krwiaka- na poprzednim USG były 2 maleńkie pęcherzyki ale jeden był źle umiejscowiony więc gin myślała, że sie wchłonie. Mimo wszystko długo walczył i dopiero niedawno macica zaczęła się z niego oczyszczać przez co te plamienia i dziś rano skrzepy z pęcherzykiem. A krwiak dopiero się zaczynał opróżniać bo jest spory - 2x3cm
 
Mam cześć swoich badań
Glukoza ok , ale to TSH to ameno, pewnie dostane większa dawkę
A idź!
Mi część wyników spłynęła i TSH zamiast mi spadać, to wzrosło do 4,8.
A 10 marca już było 4,0😕.

@Owulacja , zależy od labu, ale normy w I trymestrze to albo do 2,6, a dziś przy moim wyniku było, że norma jest do 3,18.
 
@Hope99 , bardzo, bardzo ucieszyły mnie wieści z Twojej wizyty.
I choć wiem, że to dopiero początek, to z całego serca życzę Ci/Wam, żebyś mogła utulić swoje dziecko.

Dbaj teraz o siebie no i trzymam kciuki za Was💚.
 
reklama
Tak, ale jeden się nie utrzymał bo był w miejscu krwiaka- na poprzednim USG były 2 maleńkie pęcherzyki ale jeden był źle umiejscowiony więc gin myślała, że sie wchłonie. Mimo wszystko długo walczył i dopiero niedawno macica zaczęła się z niego oczyszczać przez co te plamienia i dziś rano skrzepy z pęcherzykiem. A krwiak dopiero się zaczynał opróżniać bo jest spory - 2x3cm
To dzisiaj bys się dziwiła jakby jednak tamten dobrze się ulokował i dzisiaj usłyszałabyś bicie dwóch serduszek ❤️
Najważniejsze jest to ze jeden walczy! Niech walczy maleństwo 🥰
 
Do góry