reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

@123…4 zapytam Ciebie, bo mi wyskoczyłaś akurat, co to znaczy, że mnie obserwujesz? 😁 Już kilka razy mi wyskoczyło, że ktoś mnie obserwuje, ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi 🙈🤭
 
reklama
No tak, tylko one już tu są z nami i na liście. Bez względu na to, czy już mają wizytę za sobą czy nie.
Tak czy siak można po prostu ustalić jakiś termin i tego się trzymać. Wtedy te co chcą być z nami to się ujawnią, będą udzielać więcej i tyle.

Ja jeszcze raz też podkreślę dla wszystkich, że to, że zakładamy grupę zamkniętą nie oznacza, że ta obecna przestanie funkcjonować 😉
No to o tym piszę.
Przykład? @Owulacja , z którą znamy się z wątków staraczek i kreskowego.
Dołączyła w tym tygodniu i zamyka miesiąc.
Poczekajmy aż @Owulacja ujrzy serduszko i można powoli szykować się na prywatny wątek.
 
Zamiast zwyczajowego dzień dobry, czuję się w obowiązku odpisać Tobie🙂.

Tydzień temu byłam dokładnie w takim samym miejscu, jak Ty. I taki sam wiek ciąży był wtedy według OM 6+4.
Lekarz widział tylko pęcherzyk i stwierdził, że mam się nie martwić, ale także nastawić się na taką ewentualność, że może to być pusty pęcherzyk.
Oczywiście co przez weekend się namartwiłam, to moje.
Chodzę do dwóch lekarzy, więc wiedziałam, że był też pęcherzyk żółtkowy, który się schował u drugiego lekarza.

We wtorek dowiedziałam się u drugiego lekarza, że mój człowiek ma 4,3 mm, ale następnego dnia poszłam do tego lekarza, u którego byłam w piątek- USG jednak ma dużo lepsze i jednak mój człowiek miał wówczas 9 mm, co zgadzało się z terminem OM.

Także moja rada: jeśli jesteś w stanie, to może spróbuj umówić się do innego lekarza za kilka dni, który ma lepsze USG.
I nie martw się na zapas, choć wiem, że dobrze się pisze. Głowa robi swoje.
Przyrost bety poniżej normy 21.03 było 5648 dzisiaj 10926 czyli przyrost ok 55% ☹️
 
Cath@123…4 zapytam Ciebie, bo mi wyskoczyłaś akurat, co to znaczy, że mnie obserwujesz? 😁 Już kilka razy mi wyskoczyło, że ktoś mnie obserwuje, ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi 🙈🤭
Ma na Ciebie oko😉.
Suspicious Pop Tv GIF by Big Brother After Dark
 
Hej dziewczyny, ja dziś byłam na krwi, wróciłam i niestety zaczęłam plamić, na szczęście nie krwią tylko taki kolor kawa z mlekiem. Spanikowałam, bo kiedy straciłam pierwsza ciąże to bardzo mocno to przeżyłam, zbierałam się po tym rok. Zadzwoniłam do męża, przyjechał z pracy, zadzwonił do lekarza bo ja nie umiałam się uspokoić żeby z nim pogadać. Zalecił zmianę dawkowania leków, mówi ze to mógł być krwiaczek, póki co nie kazał przyjeżdżać żeby nie „trząść się” w samochodzie, mam przyjechać zgodnie z wizytą we wtorek a póki co leżeć i nic nie robić. Bardzo się boję, ale póki co jest czysto, mam nadzieję, ze się to nie powtórzy bo oszaleje :(
Na szczęście beta w normie, reszta wyników (morfo i glukoza) książkowe. Dzisiaj 5+6.
 

Załączniki

  • 95CC8E29-2DAC-48EE-866D-54AA5D61E61D.jpeg
    95CC8E29-2DAC-48EE-866D-54AA5D61E61D.jpeg
    138,7 KB · Wyświetleń: 65
  • 4E5E65C6-66CB-44E3-9469-4E6567E70AE9.png
    4E5E65C6-66CB-44E3-9469-4E6567E70AE9.png
    68,6 KB · Wyświetleń: 68
Cudownie, że serduszko już bije ❤️

A miałaś potwierdzoną owulację? Albo może sprzęt był slaby? Kiedy masz kolejną wizytę)

Rany, biedna 😥 żadne leki nie pomagaja? Trzymam kciuki żeby te wymioty jak najszybciej minęły 🙏

Tak teraz pomyślałam, że jak będziemy już po porodzie pisać z nocnego karmienia to u Ciebie będzie dzień 😁 współczuję objawów, mnie też dopadło, ale pocieszające jest, że po środowym apogeum jest już trochę lepiej i jakoś funkcjonuję.

Nie mogą dawać Ci nadgodzin, nie możesz pracować w godzinach nocnych, możesz wychodzić na wizyty w trakcie pracy i nie musisz tego odrabiać. To chyba takie najważniejsze. No i jeśli masz stanowisko niebezpieczne dla ciąży to pracodawca powinien zorganizować Ci inne.
Mam stanowisko bezpieczne i do tego bardzo komfortowe. Z tymi nadgodzinami najgorzej, ale też do ogarnięcia. Dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry