reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Do edonkrynologa idę w czwartek, dawkę leku już zwiększyłam sobie trochę na "własną rękę" bo niestety wcześniejszego terminu nie dostałam :-( stresuje mnie to wysokie TSH ale staram się o tym nie myśleć bo stres raczej tu nie pomoze
życzę dużo spokoju i nudnej ciąży :)

Mi endo kazała brać jeszcze D w dużej dawcę. :-) napewno nie zaszkodzi.
 
reklama
polecam dobrego endokrynologa.
Ja byłam dzisiaj i chociaż TSh mam dobre to ze względu na ciąże mam podwyższona dawkę leku.
ja idę też teraz w środę na pierwszą betę tak dla własnego spokoju żeby potwierdzić z krwi i przy okazji zastanawiałam się tez nad tsh żeby skontrolować ale chyba za szybo teraz bo ostatnio byłam 17.02 i Tsh wyszło 3,1 zawyżone jak zawsze a pierwszy pozytywny test miałam dzień przed okresem i to był 21.02 także nie wiem czy poczekać jeszcze trochę z tą kontrolą TSH jak tak nie dawno była,ogólnie nie biorę żadnych tabletek na tarczyce bo lekarze czekają aż skoczy do 6.. wtedy powiedzieli ze dopiero tabletki przepiszą
 
ja idę też teraz w środę na pierwszą betę tak dla własnego spokoju żeby potwierdzić z krwi i przy okazji zastanawiałam się tez nad tsh żeby skontrolować ale chyba za szybo teraz bo ostatnio byłam 17.02 i Tsh wyszło 3,1 zawyżone jak zawsze a pierwszy pozytywny test miałam dzień przed okresem i to był 21.02 także nie wiem czy poczekać jeszcze trochę z tą kontrolą TSH jak tak nie dawno była,ogólnie nie biorę żadnych tabletek na tarczyce bo lekarze czekają aż skoczy do 6.. wtedy powiedzieli ze dopiero tabletki przepiszą
ja bym radziła jak najszybciej to skontrolować 3 to nie jest dobre TSh dla ciąży. Znajdź dobrego lekarza. Ja za 6 tyg idę na kontrole i tak do końca ciąży.
 
reklama
U mnie też lekkie bóle podbrzusza, wcześniej miałam mocniejsze, teraz głównie wieczorem i w nocy oraz tkliwość piersi jak przed @ ale mocniej, bolą tak mocno że stanika nie mogę założyć. U mnie 4+ 5 wg OM
 
Do góry