reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Nie wiem czy to do mnie pytanie 🙈 ale ja mam dość długie cykle, mi kalkulatory termin porodu wyznaczają koniec października/początek listopada :) owulacja mi się prawdopodobnie przesunęła, według kalendarzyka miałam mieć 7-8 luty ale raczej była szybciej. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Do Ciebie, coś mi się nie kliknął cytat. U mnie om 27.01, owu wg testów 11.02 😉 to pewnie termin porodu będziesz mieć po prostu szybciej niż ten 3.11 😊
 
reklama
Nie wiem czy to do mnie pytanie 🙈 ale ja mam dość długie cykle, mi kalkulatory termin porodu wyznaczają koniec października/początek listopada :) owulacja mi się prawdopodobnie przesunęła, według kalendarzyka miałam mieć 7-8 luty ale raczej była szybciej. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Do Ciebie, coś mi się nie kliknął cytat. U mnie om 27.01, owu wg testów 11.02 😉 to pewnie termin porodu będziesz mieć po prostu szybciej niż ten 3.11 😊
 
Witam się z Wami :-) obyśmy były tu wszystkie do końca.
To moja 3 ciąża.

Mam słaby czas więc średnio ogarniam kreski, ale bardzo się cieszę!
Trzymam za was kciuki!

Thanks Ok GIF by Originals
 
Odebrałam dzisiejsze wyniki ❤️
Beta -706
Progesteron - 25,4
Najlepsze, że wyniki z poniedziałku już są a z soboty nie ma i nie mogę sprawdzić czy dobry przyrost jest 😅
 
Hej , to i ja dołączę nieśmiało :-) jestem 15 dpo, w środę pierwszy cień na teście i beta 20, w piatek beta 72, dzisiaj zrobiłam kolejna i jest 397.
Progesteron 40 więc chyba dobry?

Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa, wiem że szybko i nie spodziewam się że zobaczy coś na USG ale ze względu na wysokie TSH (mam 4,7 ) wolę iść szybciej.
 
Hej , to i ja dołączę nieśmiało :-) jestem 15 dpo, w środę pierwszy cień na teście i beta 20, w piatek beta 72, dzisiaj zrobiłam kolejna i jest 397.
Progesteron 40 więc chyba dobry?

Jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa, wiem że szybko i nie spodziewam się że zobaczy coś na USG ale ze względu na wysokie TSH (mam 4,7 ) wolę iść szybciej.
polecam dobrego endokrynologa.
Ja byłam dzisiaj i chociaż TSh mam dobre to ze względu na ciąże mam podwyższona dawkę leku.
 
reklama
polecam dobrego endokrynologa.
Ja byłam dzisiaj i chociaż TSh mam dobre to ze względu na ciąże mam podwyższona dawkę leku.
Do edonkrynologa idę w czwartek, dawkę leku już zwiększyłam sobie trochę na "własną rękę" bo niestety wcześniejszego terminu nie dostałam :-( stresuje mnie to wysokie TSH ale staram się o tym nie myśleć bo stres raczej tu nie pomoze
 
Do góry