reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ktoś oprócz mnie wybiera się dzisiaj na betę? ja zaraz wyjeżdżam, jeśli przyrost będzie ok to umowie się do lekarza na przyszły piątek
Kochana pamiętaj tylko, ze przy tak dużych wartościach beta już może niw przyrastać tak szybko o setki procent, żebyś się znowu nie denerwowała ❤️ teraz najwazniejsze jest usg tymbardziej, ze masz już pęcherzyk ❤️
Ja już nie badam, zrobię dopiero w poniedziałek lub wtorek przed wizyta jak radziła Pani doktor i więcej nie robię 😘
 
Dzień dobry kobietki!
Życzę nam wszystkim, żeby to nasze grono tutaj już się nie zmniejszyło ❤️
To teraz moje najważniejsze życzenie i trzymam za wszystkie kciuki! Bo że wszystkie jesteśmy mądre, piękne to wiadomo 😁 oby to był dobry dzień dla wizytujących, sprawdzających badania z krwi!
 
Dziewczyny ciągnie mnie prawy jajnik. Czy Wy tez tak macie?
Mnie lewy kochana, wczoraj Pani doktor powiedziała, ze to po prostu ten z którego była owulacja ❤️ a ja sobie CP ubzdurałam i cały tydzień się denerwowałam. Jeśli nie masz plamien, gorączki i innych niepokojących objawów - wyluzuj to normalne
 
reklama
Morning dziewczyny :)

Jade ja bete. Rozmawiałam z lekarka, mówiła ze jeśli za tydzień nie będzie pęcherzyka w macicy lub jajowodzie, to będą robić markery nowotworowe jajnika i piersi, bo beta wtedy tez wychodzi dodatnia i właśnie nie przyrasta typowo dla ciąży.

Fucking beautiful!
przepraszam ze nie odpisałam od razu, ale to jest po prostu mocne :( wydaje mi się, ze musisz poczekać na usg i wtedy można takie diagnozy stawiać. Masakra :( bardzo mi przykro ze takie stresy musisz przezywać
 
Do góry