reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Chyba nie ma co sobie robić nadziei że tak się może zdarzyć a ciąża będzie ok ?
Na pewno dobrze wyliczyłaś ten wzrost? Bo mnie wychodzi 56% wzrostu. Choć w ciągu 72h powinno wzrosnąć o 114%. Może powtórz betę za dwa dni? Jak będzie spadać to niestety nie wróży dobrze.
Ściskam mocno!
 
Na pewno dobrze wyliczyłaś ten wzrost? Bo mnie wychodzi 56% wzrostu. Choć w ciągu 72h powinno wzrosnąć o 114%. Może powtórz betę za dwa dni? Jak będzie spadać to niestety nie wróży dobrze.
Ściskam mocno!
Pojadę na USG wieczorem to będę wiedziała co się stało 😢
 
Ja też biorę euthyrox, mam problemy z tarczycą. W sumie teraz to mi zupełnie nie przeszkadza bo najchętniej nic bym nie jadła, całkowicie straciłam apetyt. Najgorsze jest mięso i słodkie rzeczy. Straszną mam walkę żeby jeść, wiem że to ważne i po troszeczku daję radę. Ogólnie mam jakiś spadek formy, wszystko mnie drażni. A wracając do problemu z niedoczynnością tarczycy, wysoki macie poziom tsh? Ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży poszłam szybko sprawdzić. Po otrzymaniu wyników byłam względnie zadowolona bo miałam jeden z najniższych wyników w życiu. Jednak jak pokazałam lekarzowi wynik 6,24 to zrobił oczy jak 5 zł i zwiększył dawkę. Więc chyba nie było tak dobrze jak myślałam.
A czy mogę zapytać o twój wynik tsh przed ciaza? Bo normy w ciąży i przed są różne. Ja normalnie mam wynik około 4 więc ok ale teraz w ciąży powinnam go zmniejszyć, w poprzedniej ciąży też brałam euthyrox 25 i ładnie mi zniżył ale nie chodzę do endokrynologa normalnie więc nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu bo wizyta dopiero za tydzień [emoji848]
Byłam na czerwcowych mamach 2019 [emoji846] Niestety straciłam w pierwszym trymestrze tuż przed połówkowymi. Z @Revolta poznałyśmy się jak napisała do kilku moderatorek odnośnie tego co ja spotkało. Dziewczyna ewidentnie spaskudzona psychicznie. Wyciągała wszystko, oczerniała, wyśmiewala. Na szczęście dostała globala. Co nie oznacza że nie może mieć nowego neta i kompa i tu być. Dlatego tak ważna jest nasza prywatność w necie. Wiadomości jakie pisała przekraczały wszelkie granice przyzwoitości. Stalkowala tak kilka dziewczyn. Sama będąc w ciąży, przysparzała innym dziewczynom ogromnego stresa.Dlatego ja uważam jakie zdj wrzucam zanim przejdziemy na zamknięty. I Każdego ostrzegam. Bądzcie dziewczyny ostrożne, bo nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :( trzymam mocno kciuki żeby ta ciąża pięknie się rozwijała przez wszystkie miesiące [emoji110][emoji110] moje straty też mnie przywlokły na to forum i tak naprawdę to tu dostałam najwięcej wsparcia i nie wyobrażam sobie ze takie osoby potrafie tak uprzykrzać życie [emoji52][emoji52] że też mają czas i ochotę na takie akcje.. [emoji52]
 
Dziękuję za wsparcie. Jestem zdania że to forum jest najlepsze z najlepszych. Znajdziemy tu dosłownie wszystko czego potrzebujemy w danym okresie naszego życia. Wsparcie, zrozumienie. A że czasami trafiamy na trolla internetowego no cóż, pozostaje nam być po prostu ostrożnym. Tobie również życzę samych dobrych wiadomości [emoji3590]
A czy mogę zapytać o twój wynik tsh przed ciaza? Bo normy w ciąży i przed są różne. Ja normalnie mam wynik około 4 więc ok ale teraz w ciąży powinnam go zmniejszyć, w poprzedniej ciąży też brałam euthyrox 25 i ładnie mi zniżył ale nie chodzę do endokrynologa normalnie więc nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu bo wizyta dopiero za tydzień [emoji848]Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :( trzymam mocno kciuki żeby ta ciąża pięknie się rozwijała przez wszystkie miesiące [emoji110][emoji110] moje straty też mnie przywlokły na to forum i tak naprawdę to tu dostałam najwięcej wsparcia i nie wyobrażam sobie ze takie osoby potrafie tak uprzykrzać życie [emoji52][emoji52] że też mają czas i ochotę na takie akcje.. [emoji52]
 
reklama
Do góry