reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ale super. Człowiek już na świecie będzie teraz zarządzać w domu a ja cały czas w pakiecie.
Dużą miałaś torbę szpitalna? Bo ja wczoraj próbowałam swoją przepakowac ale nie umiem się zmieścić.
Ja jako jedyna miałam dwie 🤣
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 134
Gratulacje wam! A tak się zastanawiałam czy któryś brzdąc odważy się przyjść na świat w piątek trzynastego 😁😁😁 (chociaż ja nie jestem z tych przesądnych jakby co) 😛

Czy któraś z Was ma,/miała pod koniec ciąży problemy z krążeniem?
Ostatnio jak chwilę postałam w kuchni czy coś porobiłam to zauważyłam, że nogi zrobiły się bardziej czerwone i pojawiły się takie białe plamy. Miała któraś z Was tak?
Położyłam się i minęło.

Ja mam za sobą 16 tygodni praktycznie bez ruchu, 90% dnia leżenia i dopiero od 37tc zaczęłam coś się ruszać, więc domyślam się że to może być powodem, ale czy to minie po porodzie jak zacznę się już konkretniej ruszać?
 
To i ja się pochwale 😊 urodziłam jednak we wtorek razem z przyjściem na oddział mojego GBS który okazał się być ujemny no i prosto z przyjęć poszłam się przebrać w piżamę i prosto na cesarkę nawet nie zdążyłam zanieść rzeczy do pokoju bo zaniosła je lekarka a ja czekałam pod blokiem mała urodziła się 10.11 o 11.17 54 cm 3550 gram chociaż na badaniu usg na przyjęciu powiedział ze wazy 3150 😂 mała dostałam odrazu na pooperacyjnej na cały dzień aż do pionizacji której nie wspominam dobrze bo tak mi się kręciło w głowie od morfiny ze myślałam ze zejdę pod prysznicem dobrze ze była ze mną pielęgniarka :) wczoraj wróciłyśmy do domu ❤️
 
reklama
To i ja się pochwale 😊 urodziłam jednak we wtorek razem z przyjściem na oddział mojego GBS który okazał się być ujemny no i prosto z przyjęć poszłam się przebrać w piżamę i prosto na cesarkę nawet nie zdążyłam zanieść rzeczy do pokoju bo zaniosła je lekarka a ja czekałam pod blokiem mała urodziła się 10.11 o 11.17 54 cm 3550 gram chociaż na badaniu usg na przyjęciu powiedział ze wazy 3150 😂 mała dostałam odrazu na pooperacyjnej na cały dzień aż do pionizacji której nie wspominam dobrze bo tak mi się kręciło w głowie od morfiny ze myślałam ze zejdę pod prysznicem dobrze ze była ze mną pielęgniarka :) wczoraj wróciłyśmy do domu ❤
Gratulacje dużo zdrowia dla was .
 
Do góry