reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was boryka się z taka przykrą przypadłością jak hemoroidy? U mnie to problem ciążowy. Nie do końca wiem jak sobie teraz z tym radzić. Póki co jeszcze dramatu nie ma ale boję się że może być ( jakiś bardzo bolesny). Nie wiem co teraz można a co nie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was boryka się z taka przykrą przypadłością jak hemoroidy? U mnie to problem ciążowy. Nie do końca wiem jak sobie teraz z tym radzić. Póki co jeszcze dramatu nie ma ale boję się że może być ( jakiś bardzo bolesny). Nie wiem co teraz można a co nie.
Najlepiej zapytać lekarza ale myślę ze środki dostępne w aptekach działające miejscowo są ok. Walcz z nimi teraz bo po porodzie będzie tylko gorzej :/
 
Ja jestem juz po jednym porodzie SN i w sumie nic się nie działo a teraz takie cuda. Nie mam ani zaparc ani żadnych innych problemów tego typu. Jem ok a jednak są. Nic będę walczyć dalej. Jak by któraś miała jakiś sposoby to dajcie znać
Najlepiej zapytać lekarza ale myślę ze środki dostępne w aptekach działające miejscowo są ok. Walcz z nimi teraz bo po porodzie będzie tylko gorzej :/
 
Ja zamówiłam już ponad miesiąc temu wózek anex e type, dopiero na połowę września będzie gotowy. Nie spodziewaliśmy się tak długiego czasu oczekiwania. Na szkołę rodzenia zapisałam się na sierpień, będę w 27 tc. Nie bagatelizujcie takich skurczy jak na okres, nawet lekkich, u mnie jak się okazało był to objaw skracającej się szyjki 😕
 
Ja zamówiłam już ponad miesiąc temu wózek anex e type, dopiero na połowę września będzie gotowy. Nie spodziewaliśmy się tak długiego czasu oczekiwania. Na szkołę rodzenia zapisałam się na sierpień, będę w 27 tc. Nie bagatelizujcie takich skurczy jak na okres, nawet lekkich, u mnie jak się okazało był to objaw skracającej się szyjki 😕
i co teraz? bierzesz coś na tą szyjkę?
 
na szczęście jest jeszcze w normie, miałam wcześniej długą szyjkę więc na razie nie muszę brać leków. Odpoczynek, mniej stresu i mam nadzieję, że będzie ok
Ojej a to twoja pierwsza ciąża ? Bo ktoś kiedyś mówił czy wyczytałam gdzieś , ze jak w pierwszej ciąży jest szyjka ok to w następnej tez ? Czy to nie ma żadnego wpływu ? Ja z pierwsza ciąża nie wiedziałam nic dosłownie , w sensie niczym się nie przejmowałam , o niczym nie czytałam , miałam spokojna głowę a teraz co słyszę jakaś nieszczęśliwa historie typu „moja ciąża obumarła w 9tyg” to dosłownie dopada mnie automatycznie jakieś załamanie i gąsne w oczach bo boje się , ze tez może mnie to spotkać ;/
 
Ojej a to twoja pierwsza ciąża ? Bo ktoś kiedyś mówił czy wyczytałam gdzieś , ze jak w pierwszej ciąży jest szyjka ok to w następnej tez ? Czy to nie ma żadnego wpływu ? Ja z pierwsza ciąża nie wiedziałam nic dosłownie , w sensie niczym się nie przejmowałam , o niczym nie czytałam , miałam spokojna głowę a teraz co słyszę jakaś nieszczęśliwa historie typu „moja ciąża obumarła w 9tyg” to dosłownie dopada mnie automatycznie jakieś załamanie i gąsne w oczach bo boje się , ze tez może mnie to spotkać ;/
tak, to moja pierwsza ciąża. Ale jestem niestety sama sobie winna, bo mało odpoczywam i zbyt dużo mam na głowie. Czas zwolnić całkowicie :) piszę tylko po to, żebyśmy nie ignorowały sygnałów, które wysyła Nam organizm.
 
Dziewczyny czy któraś z Was też dostała tyle pieprzyków? Zawsze miałam sporo, ale teraz mnie po prostu wysypało, zwłaszcza na rękach, takie malutkie, ale jest ich mnóstwo. Czy to normalne czy jakiś zły objaw?
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was też dostała tyle pieprzyków? Zawsze miałam sporo, ale teraz mnie po prostu wysypało, zwłaszcza na rękach, takie malutkie, ale jest ich mnóstwo. Czy to normalne czy jakiś zły objaw?
Mowisz o piegach na rekach? Tez je mam [emoji849] i mam wrażenie , ze jest tego teraz wiecej ale to od kontaktu ze słońcem, skora w ciąży jest bardziej wrażliwa i dlatego moze sie pojawiać wiecej znamion w ciąży - chyba musimy to przebolec [emoji51]
 
Do góry