reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja na szczęście w pracy mam przyjemny chłodek. Gdyby nie mdłości i niesmak w ustach byłoby ok. Serce trochę się uspokoiło, mam więcej energii. Dziś akurat jakaś senna jestem ale rano lało, teraz grzeje to pewnie ciśnienie wariuje.
 
reklama
Ja na szczęście w pracy mam przyjemny chłodek. Gdyby nie mdłości i niesmak w ustach byłoby ok. Serce trochę się uspokoiło, mam więcej energii. Dziś akurat jakaś senna jestem ale rano lało, teraz grzeje to pewnie ciśnienie wariuje.
Który masz tydzień ze mdłości cię męczą jeszcze ? Pytam bo ja miałam straszne do 15 tc , chwila przerwy i ostatnio znów się nasilają , teraz 21 tc
 
Ojej ile miał lat? Ja 3 lata temu straciłam 15,5 letnią kotkę, ryczałam jak głupia. Kota miałam przy sobie dłużej niż tatę (zmarł jak miałam 9 lat). Teraz została z nami 12 letnia kotka, az się boję, ile jeszcze pożyje, a jest przecudowana, towarzyska i bardzo "rozgadana".
10 ale wzięłam go w styczniu ze schroniska. W dosłownie tydzień go wykończył rąk wątroby 😢 wcześniej nie było żadnych objawów. A był taki kochany przytulas.
 
Ufff. Dobrnęłam do końca. Troszkę mnie nie było ale w sobotę przyjechał mąż i jakoś tak codziennie jak nie goście to coś do roboty i już powoli tydzień zleciał. Gratuluję dziewczyny udanych wizyt. Moja połówkowa we wtorek. Strasznie się znowu boję. I wczoraj poczułam porządne kopniaki po cieście. Nareszcie[emoji3059] Nie wiem jak Wy ale ja coraz więcej jem[emoji85]
 
reklama
Ojej... Ale dalam sobie w palnik dzisiaj... porzadkowałam nasza działeczke kolo nowego domu, mąż kosił chwasty bo urosły po pas a ja wycinałam wszystko po płotem... tak dobrze czułam się a teraz zdycham... głupia ja :p
A poza tym mały wczoraj tak dokazywał, że mąż poczul kopniaki jak przyłożył rękę do brzucha ❤
 
Do góry