reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć Dziewczynki [emoji6]

Dopiero schodzę z łóżka idę zjeść śniadanko. Dzwoniłam samego rana żeby umówić się na prenatalne i wychodzi 20 maja dopiero [emoji85] będzie wtedy 12+4 jak ja dotrwam ... pewnie zwariuję [emoji30]bo miedzy czasie nie mam żadnej wizyty.
Życzę Wam miłego dnia i dzisiejszych udanych wizyt.
Co do imion to jeszcze nie wybraliśmy czekamy do prenatalnych żeby mieć pewność że wszystko będzie dobrze[emoji4]
U mnie prenatalne dopiero 22 maja tyle czasu [emoji43]wolno mi ten czas leci ostatnio
 
reklama
Kciuki za wizytę [emoji7]
Polecam wybrać Szymon [emoji5] to wspaniałe chłopaki znam kilku osobiście. No ale swojemu dziecku nie dam bo nie podoba mi się jak dziecko ma imię po tacie [emoji23]
Jak Wam się podoba jakieś imię polecam poczytać znaczenie imion w internecie z niektórymi stronami te cechy charakteru itp zgadzają się w stu procentach
Wejdźcie na www.znaczenie-imion.net
Widzę że Szymon popularny ;) w latach 90-94 chyba bardzo pooularne było Mateusz, mój partner ma tak na imię i jak rok temu byliśmy na grillu to na 9 facetów 6 było Mateuszów hahah
 
Powodzenia wszystkim laskom na wizytach 🌷🌷🌷 pamiętajcie żeby nie denerwować się tym na co nie macie realnie wpływu, to nic nie da:) tą myśl powtarzałam sobie w piątek przed usg genetycznym, troszkę pomogło!!! Nie za dużo, wiadomo! 😂 Dajcie znać koniecznie jak wasze dzieciaczki się mają, pochwalcie się fotkami 🌼 trzymam kciuki za wszystkie bez wyjątku!
Mnie od wczoraj bez przerwy pobolewa podbrzusze, tak jakby rozciągało się wszystko powoli, tak ćmi.. Nie jest to ból taki żeby brać nospe ale też nie taki żeby nie zepsuć humoru..
W weekend powiedzieliśmy już rodzinie o ciąży i całe szczęście bo w końcu nie muszę się chować i udawać że jestem w pracy 😅😅😅😉 ale też kamień z serca bo to nasze pierwsze dziecko i dla obu rodzin będzie to pierwszy wnuk. Taki długo wyczekiwany bo jesteśmy z mężem już 13 lat razem a 1 rocznica ślubu dopiero w czerwcu... Tak, tak.. Trochę zwlekaliśmy że ślubem😊
Co do imion dla dzidzi to jeszcze dłuuuuga droga.. Mamy pewne typy ale baaardzo luźne. Zaczniemy na poważnie się zastanawiać jak będziemy znać płeć.. Kolejne usg 22 maja to może wtedy się uda bo będę w 17tc :)
Miłego poniedziałku!!
 
My jesteśmy razem 9 lat i poki co bez ślubu i myślę że szybko go nie weźmiemy. Jakoś nie czuję takiej potrzeby, jeśli kiedyś się zdecydujemy to tylko dla kwestii formalnej bo niektóre rzeczy idzie łatwiej załatwić jak się jest po ślubie
 
Dzień dobry słoneczka [emoji274]

Ja dziś czuje się strasznie opuchnięta na twarzy. Jakbym dostała worków pod oczami [emoji85] i jestem jakaś taka niewyspana. Najlepsze określenie to czuje się jakbym miała kaca [emoji85] masakra

Co do imion to staramy się odrzucać imiona bardzo popularne. Jak widzę że jakieś imię mi się podoba ale jest w pierwszej 10 rankingu to od razu odrzucam.
Niestety przy tej ciąży mamy zupełnie różne propozycje z mężem [emoji85]
Ja dla synka Cezary a mąż Nikodem (dla mnie zbyt popularne choć ładne).
Dla córki u mnie Bogna (jestem zakochana w tym imieniu), Łucja lub Anastazja. U męża natomiast Tatiana lub Tamara.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji173]
 
My w październiku będziemy mieć 5 rocznicę ślubu i tego samego dnia 10 odkąd jesteśmy razem. To pod koniec miesiąca więc mąż liczy na to że bobo urodzi się wcześniej i zrobi nam niespodziankę na naszą podwójna rocznicę o będzie kolejna okazja do świętowania.
2 tygodnie przed terminem by było więc myślę że to realne ale to dzidzia zadecyduje czy zrobi nam prezent ☺
 
Oby mi się też trafił taki kochany egzemplarz bo bardzo lubimy z mężem spędzać wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu jak pogoda oczywiście na to pozwala to byłoby idealnie [emoji7]

Wszystko będzie dobrze [emoji5] skoro są tak silne objawy to będzie napewno [emoji7]
A sprzątanie Ci nie ucieknie jeśli nie czujesz się na siłach to odpuść [emoji6]
Ale jak wózek przestawał jechać to ten otwierał paszcze [emoji23]
Ale mimo wszystko spokojny egzemplarz tfu tfu[emoji16]
 
reklama
Witam w poniedziałek :) w Poznaniu piękna pogoda, od rana wstawiłam pranie i zaraz ruszam na wycieczkę do mojej przyjaciółki 50km od Poznania. Czuje się dobrze to korzystam. Imiona u mnie to Ola lub Helenka a chłopca wybiera tatuś czyli pewnie będzie Staś lub Stefan. A co do wózka to u mnie dwa typy i to że względu na to że nie chce kupować oddzielnej spacerówki a te są lekkie i bardzo fajne w terenie : cybex priam lub mutsy evo. Kolor u mnie wchodzi w grę na 99% tylko czarny czy dla chłopca czy dziewczynki ;)

Miłego dnia
 
Do góry