reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Moja starsza dwujką wogule nie miała kołek a trzeci misł czasem ból brzuszka ale bóle kołki to chyba nie było bo niedarł się nigdy godzinami jak niektóre dzieci, naprzykład córka mojej kuzynki. Wogule mi się spokojne dzieci trafiły bo jak czasem czytam opowieści innych matek albo przypomnę sobie wspomnianą córkę kuzynki to współczuje dziewczyną, ja bym chyba w wariatkowie wylondowała z takim dzieckiem drącym się prawie 24godz na dobe.
Mój pierwszy syn się tak darł non stop przez prawie 2 lata. Więc gorzej już być nie może i zdecydowaliśmy się na 3[emoji33][emoji3]
 
Tak mam syna , w tym roku skończy 16 lat. Taka wpadka 😂 zresztą teraz też wpadka bo po ostatnim poronieniu powiedzieliśmy dość...a staramy się o adopcje 3 latki, która też nie jako się przydarzyla. Jej mama nie chce się nią zajmować, tatą zrzekł się praw. A to wnuczka dalekiego znajomego. Nie wyobrażam jej sobie w domu dziecka. Największy błąd jaki zrobili to to, że nie oddali od razu do adopcji. Bo dziewczynka śliczna i od początku miala by normalny dom . A teraz jednak tęskni za mama mówi o niej i rodzinie.
 
A co do jedzenia czy nie jedzenia dzieci. Ja w pewnym momencie stwierdziłam trudno , sam się nie zagłodzi. Jadł jak chciał, czyli
Rzadko. Nawet czekolady nie lubił , ani slodkiego. Ciągle chorował nie wiem czy przez to, że nie jadł czy taki egzemplarz. Teraz walczymy z wagą za duża .Gdzie trenuje 5 razy w tygodniu , oprócz tego ćwiczy , jest na diecie, a waga idzie w górę.. Ma trochę podwyzszona tarczycę, ale lekarze mówią , że przesadzam. I bądź tu mądry. Sama nie wiem jak mu pomóc...
 
A tak z innej beczki, miała któraś dzieci, które nie przechodziły kolek? Podobno są takie dzieci :) ja u dwójki przerabialam, nie wiem gdzie się trzeba zgłosić żeby prosić o dziecko bez kolek :)
Ja takie miałam [emoji4] żadnych kosztów lek, żadnych nocy zarwanych. Mam nadzieję że trzecie nie przerwie tej tradycji[emoji6]
 
Dzień dobry po Świętach :)
A tak z innej beczki, miała któraś dzieci, które nie przechodziły kolek? Podobno są takie dzieci :) ja u dwójki przerabialam, nie wiem gdzie się trzeba zgłosić żeby prosić o dziecko bez kolek :)
Mój nie mial kolek. Ale za to ma inne problemy - coś za coś :)

Wcześniej nie mieliśmy detektora - jedyne co mnie uspokajalo to lekarz na IP 😅
A Młody nie był zbyt ruchliwy. Pewnie jakbym miała to bym cały dzień słuchała. Najbardziej bym chciała domowy zestaw do usg, to bym sobie oglądała dziecko
:)
 
Ostatnia edycja:
Hej 🙂 nie odzywałam się od piątku, ale mam wszystko przeczytane na bieżąco 🙂 w niedzielne śniadanie pobeczalam się jak dziecko, wszystko przez mdłości które jak na złość były wielkie, oj... Zjadłam pare łyżek żurku i byłoby na tyle 🙂 wieczory też nie należą do najprzyjemniejszych... Jak zaczynam odczuwac mdłości to włącza mi się zgaga 🤢 tracę nadzieje ze to minie po I trymestrze.. Mam nadzieję że Wasze święta ok.. Ja mam jakieś gorsze chwile, wszystko widzę mniej optymistycznie niż zazwyczaj 😛
 
Hej dziewczyny. Ja cale święta przelezalam i przespalam. Moje dziecko na święta było u taty wiec ja miałam takie nie święta.
Dzisiaj chciałam normalnie wstać o 7.30 i mojemu D zrobić kawę i kanapki do pracy i to nie był dobry pomysł. Samopoczucie okropne. Jednak potrzebuje teraz więcej snu😉
Teraz powoli wstaje bo za godzinę synek przyjedzie i dzisiaj robimy swoje święta 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny. Święta były tragedia... jedno jajko na sile i ćwiartka z kawałka babki. Herbata jeszcze wejdzie ale woda każda jedna jest po prostu niedobra... czy któraś z Was robiła pierwsze badania ale bez skierowan na NFZ? Jesteście w stanie powiedzieć mi przybliżony ich koszt? Ściskam was mocno 😉
 
Do góry