reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Powodzenia jutro. Jak wszystko dobrze się ułoży to będziemy razem miec po piateczce. Z tym że u mnie to jeszcze nic pewnego bo byłam w 6tyg i serca nie bylo
 
reklama
Ha , żeby moje jadło to jakoś bym to nie spanie przeżyła . Ale to ci nic nie jadło , naprawdę. Wmusic odrobinę to był cud.ba teraz się odmieniło i jest na diecie jakiś paradoks
 
A tak z innej beczki, miała któraś dzieci, które nie przechodziły kolek? Podobno są takie dzieci :) ja u dwójki przerabialam, nie wiem gdzie się trzeba zgłosić żeby prosić o dziecko bez kolek :)
Mój synek miał w bardzo niewielkim stopniu. Rano czasem. Ale naprawdę rzadko. Chociaż to nas ominęło[emoji3060]
 
Hej dziewczyny.
Ja jutro badania prenatalne i już mam stres - mam nadzieję że wszystko w porządku będzie. I może poznam płeć bliźniaków;) Nie mogę się doczekać:)

Co do tego urządzenia do mierzenia tętna - ja nie kupuję, nie miałam przy trójce i teraz też nie. Ale jak ktoś ma ochotę i potrzebę dla własnego poczucia bezpieczeństwa- absolutnie nie neguję :)

Będę trzymać kciuki za jutrzejszą wizytę, mam nadzieje że tam nastroją cię pozytywnie a nie to co tamta lekarka na nfz
 
Ja mam za to niejadka i drugiego jedzacego wszystko, temu niejadkowi to już mózg mi wysechl co gotować
Wiesz co mój synek mniej więcej od 8 miesiąca do 1.5 roku żywił się powietrzem. Do roku wypijal mleka jakieś 350-400ml[emoji2356] a po roku protest na wszystkie jedzenieprocz truskawek. Myślałam że zwariuje. Wyrznely się zęby to zaczął j spać w miarę i jeść. Dzis zre[emoji23]
Ale niejadkawspolczuhe, ciezki kawalek chleba
 
Zawsze mówiłam że życie jest niesprawiedliwe, na jednego spadają wszystkie plagi egipskie żeby inni mogli cieszyć się posiadaniem niemowląt :) dla mnie pierwsze 4 miesiące życie dziecka to horror, już drże co to będzie,
Ja myślę, że każdy rodzic przechodzi jakiś ciemny temat.
U mnie np od 4 miesiąca zaczęły się dramaty. Bo mojemu synkowi zaciska się krtań, a w późniejszych miesiącach dławil się pokarmami. Z grubsza licząc przynajmniej 10 razy udzielam pierwszej pomocy mojemu dziecku. Raz był szpital, raz karetka, która całe szczęście mogłam odwołać, bo synek się odetkal...
 
A tak z innej beczki, miała któraś dzieci, które nie przechodziły kolek? Podobno są takie dzieci :) ja u dwójki przerabialam, nie wiem gdzie się trzeba zgłosić żeby prosić o dziecko bez kolek :)

Moja starsza dwujką wogule nie miała kołek a trzeci misł czasem ból brzuszka ale bóle kołki to chyba nie było bo niedarł się nigdy godzinami jak niektóre dzieci, naprzykład córka mojej kuzynki. Wogule mi się spokojne dzieci trafiły bo jak czasem czytam opowieści innych matek albo przypomnę sobie wspomnianą córkę kuzynki to współczuje dziewczyną, ja bym chyba w wariatkowie wylondowała z takim dzieckiem drącym się prawie 24godz na dobe.
 
Ja myślę, że każdy rodzic przechodzi jakiś ciemny temat.
U mnie np od 4 miesiąca zaczęły się dramaty. Bo mojemu synkowi zaciska się krtań, a w późniejszych miesiącach dławil się pokarmami. Z grubsza licząc przynajmniej 10 razy udzielam pierwszej pomocy mojemu dziecku. Raz był szpital, raz karetka, która całe szczęście mogłam odwołać, bo synek się odetkal...
O kurcze no to rzeczywiście, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
 
reklama
Do góry