reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Laski nie strachajcie sie[emoji16]
Ja do momentu ciazy nie lubilam dzieci[emoji23]
Czasem patrze na inne matki to moze nie jestem w obyciu do wlasniego ciuciuciuciuuuu[emoji23][emoji23][emoji23] ale jestem troskliwa mimo wszystko, dbam o swojego mlodziaka i przede wszystkim kocham go calym sercem :)

Mam identycznie. [emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny weźcie mnie walnijcie w głowę.
Wczoraj czuwam się tragicznie, mdłości, a wieczorem ból pleców bo mała dała mi w kosc. Dziś nic mi nie dolega i mam schiz, ze coś jest nie tak i w czwartek nie zobaczę bijącego serduszka
 
Do końca sierpnia. Wiem że będą musieli mi przedłużyć do porodu.. ale co będzie ze mną dalej?[emoji848] ale to nie jest w sumie najważniejsze [emoji6][emoji16]
Tak przedłużają do porodu a później jesteś na Macierzynskim z Zusu a później to już nie wiadomo, zależy od pracodawcy czy Ci przedłuży żebyś wróciła czy już nie. Ja mam do połowy grudnia ale za to terax nie mogę iść na zwolnienie bo dopiero zaczęli składki płacić [emoji22]
 
Dziewczyny weźcie mnie walnijcie w głowę.
Wczoraj czuwam się tragicznie, mdłości, a wieczorem ból pleców bo mała dała mi w kosc. Dziś nic mi nie dolega i mam schiz, ze coś jest nie tak i w czwartek nie zobaczę bijącego serduszka
Nie można Ci dogodzić [emoji6][emoji16] miałaś ładną betę, wydaje mi się że nie masz się czym stresować[emoji4] Ja to Ci zazdroszczę że już niedługo będziesz miała tą pierwszą wizytę za sobą [emoji7]
 
ForgetMeeNot, będzie dobrze. Każda tutaj odczuwa chyba leki przed wizytami u lekarza. Moja pani doktor zawsze mnie uspokaja bo widzi jak bardzo się stresuje.

Dżasta:), a ile tego kwasu w Mama Dha jest? Jakiej firmy Ci poleciła? Bo ja będę brać mama dha premium plus ale nawet nie patrzyłam czy jest tam kwas czy nie.

Dziewczyny, gdyby nie to, że mam już 34 lata i niskie AMH to chyba jeszcze nie zdecydowałabym się na dziecko bo nie czuję instynktu. Ale, że to ostatni już dzwonek to będę musiała ten instynkt w sobie jakoś obudzić [emoji3]No i uczyć się wszystkiego bo z dziecmi też styczności nigdy nie mialam. To chyba najbardziej mnie przeraża.
 
ForgetMeeNot, będzie dobrze. Każda tutaj odczuwa chyba leki przed wizytami u lekarza. Moja pani doktor zawsze mnie uspokaja bo widzi jak bardzo się stresuje.

Dżasta:), a ile tego kwasu w Mama Dha jest? Jakiej firmy Ci poleciła? Bo ja będę brać mama dha premium plus ale nawet nie patrzyłam czy jest tam kwas czy nie.

Dziewczyny, gdyby nie to, że mam już 34 lata i niskie AMH to chyba jeszcze nie zdecydowałabym się na dziecko bo nie czuję instynktu. Ale, że to ostatni już dzwonek to będę musiała ten instynkt w sobie jakoś obudzić [emoji3]No i uczyć się wszystkiego bo z dziecmi też styczności nigdy nie mialam. To chyba najbardziej mnie przeraża.
Ja tak samo 36 lat i nie ma czasu odkładać tego,no więc ślub rok temu i po pół roku udało się 😄 no i ta okropna praca też mnie do tego motywowala 😋
 
reklama
Do góry