reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No to rzeczywiście nie fajnie.. I co robić w takiej sytuacji? Chyba zostało tylko wziąć zwolnienie, ja się waham cały czas bo to by oznaczało że w pracy wszyscy by się dowiedzieli.. A to dopiero 6 tc. Poprzednia straciłam w ok. 11 tc i dziękowałam Bogu że nikomu o tym nie powiedziałam...
Ja mówiłem wczoraj swojej kierowniczce i spowodowało to że wczoraj jak i dzisiaj więcej mi pomogła żeby mnie troszkę odciążyć i dzisiaj wysłała do domu jak jej mówiłam że czuje się coraz gorzej.
Zastanawiam się czy nie iść do rodzinnego aby dała mi L4 przynajmniej do wizyty tego 19.03 co myślisz ?
 
reklama
Byłam właśnie u dentysty i zdziwiona co teraz przychodzę, że zęby to się przed ciążą leczy.. ale i tak nic nie mam do leczenia, a trzy tyg temu byłam u innego i niby widział trzy dziurki. A ona mówi że nic nie ma. No to jak nic to ok. Może tamten chciał kasę wyciągnąć ode mnie.. ehhh
No właśnie mój dentysta chce się wstrzymać z leczeniem do drugiego trymestru chyba że ginekolog zaleci inaczej a żeby leczę już prawie od roku i jeszcze mi chyba dwa zostały i w dwóch mam lekarstwo
 
Ja mówiłem wczoraj swojej kierowniczce i spowodowało to że wczoraj jak i dzisiaj więcej mi pomogła żeby mnie troszkę odciążyć i dzisiaj wysłała do domu jak jej mówiłam że czuje się coraz gorzej.
Zastanawiam się czy nie iść do rodzinnego aby dała mi L4 przynajmniej do wizyty tego 19.03 co myślisz ?
Myślę że chyba sama powinnaś zdecydować, bo zawsze są plusy i minusy zwolnienia. Przy takich warunkach pracy jakie opisujesz to chyba bym się jednak zdecydowała trochę odpocząć
 
Ostatnia edycja:
Myślę że chyba sama powinnaś zdecydować, bo zawsze są plusy i minusy zwolnienia. Przy takich warunkach pracy jakie opisujesz to chyba bym się jednak zdecydowała trochę odpocząć
Myślisz że lekarz rodzinny wystawi takie zwolnienie ?
Pracuje w hurtowni AGD pomijając fakt że czasami przyjeżdżają Przedstawiciele handlowi z całej Polski to w zeszłym tygodniu po obiekcie oprowadzano gości - partnerów handlowych z Turcji a dwa tygodnie temu z Chin.
Nie wiem kto będzie następny
 
Myślisz że lekarz rodzinny wystawi takie zwolnienie ?
Pracuje w hurtowni AGD pomijając fakt że czasami przyjeżdżają Przedstawiciele handlowi z całej Polski to w zeszłym tygodniu po obiekcie oprowadzano gości - partnerów handlowych z Turcji a dwa tygodnie temu z Chin.
Nie wiem kto będzie następny
Nieźle ryzykujesz.. następni z Włoch...
Ale tak poważnie to ja bym nie ryzykowała, nie wiadomo co przywloką......
 
Myślisz że lekarz rodzinny wystawi takie zwolnienie ?
Pracuje w hurtowni AGD pomijając fakt że czasami przyjeżdżają Przedstawiciele handlowi z całej Polski to w zeszłym tygodniu po obiekcie oprowadzano gości - partnerów handlowych z Turcji a dwa tygodnie temu z Chin.
Nie wiem kto będzie następny
Lekarzowi rodzinnemu powiedz prawdę jaka jest sytuacja to wypisze ci zwolnienie na ból brzucha lub na stres (tak było w moim przypadku jak roniłam w domu - powiedziała że ona nie jest w tej dziedzinie specjalista i nawet nie jest uprawniona do wypisania zwolnienia z powodow ginekologicznych)
 
ForgetMeeNot, będzie dobrze. Każda tutaj odczuwa chyba leki przed wizytami u lekarza. Moja pani doktor zawsze mnie uspokaja bo widzi jak bardzo się stresuje.

Dżasta:), a ile tego kwasu w Mama Dha jest? Jakiej firmy Ci poleciła? Bo ja będę brać mama dha premium plus ale nawet nie patrzyłam czy jest tam kwas czy nie.

Dziewczyny, gdyby nie to, że mam już 34 lata i niskie AMH to chyba jeszcze nie zdecydowałabym się na dziecko bo nie czuję instynktu. Ale, że to ostatni już dzwonek to będę musiała ten instynkt w sobie jakoś obudzić [emoji3]No i uczyć się wszystkiego bo z dziecmi też styczności nigdy nie mialam. To chyba najbardziej mnie przeraża.

Ja mam 60tabl. I jak się nie mylę Adamed ale nie jestem pewna, będę w domu to cyknę Ci fotę i u mnie jest 400 jednostek tego kwasu ale chyba w 1tabl to jak biorę 2x1 to chyba wystarczająco? [emoji848]
 
Dziewczyny! Nabieram coraz większego staracha po tym co usłyszałam dzisiaj w TV na temat koronawirusa. To już nie jest śmieszne. Zmykają szkoły, odwołują imprezy masowe, pozwalają firmom zalegać ze składkami ZUS... Ja pracuje w biurze gdzie jest zatrudnionych ok 700 osób... Boję się o swoje zdrowie... Jutro mam wizytę na 13.00 u gina.. Zapytam go co w takiej sytuacji... Rozwazam wzięcie zwolnienia z tego powodu...
Ja tez panikuje... dzis bylam u gina.
6tc, serduszka poki co brak. L4 na miesiac. Nie ruszam sie z domu, dzieck9 tez. Jedynym wychodzacym iest maz do pracy...
 
reklama
No to rzeczywiście nie fajnie.. I co robić w takiej sytuacji? Chyba zostało tylko wziąć zwolnienie, ja się waham cały czas bo to by oznaczało że w pracy wszyscy by się dowiedzieli.. A to dopiero 6 tc. Poprzednia straciłam w ok. 11 tc i dziękowałam Bogu że nikomu o tym nie powiedziałam...
Trudno. Ja tez jutro dzwonie do kiera. Parszywie sie czuje, ze przez tepefon mu powiem o ciazy, ale sila wyzsza...
Zdrowie wazniejsze...
 
Do góry