reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziękuje bardzo [emoji8]

Ja na razie czuje strach przed tym wszystkim, czymś nowym, życie już nigdy nie będzie takie jak dotąd 🤭ogólnie nigdy się nie interesowałam dziećmi, wiec w tych tematach czuje się zielona [emoji32]

Miała tak samo jak zaszłam w pierwsza ciąże. Chciaz bywa czasem ciężko to nie oddałabym ani jednego dnia z moja córcią [emoji7]
Dasz radę [emoji846]wątpliwości i obawy są jak najbardziej normlane.
Mało tego, ja nigdy w życiu nie miałam noworodka ani niemowlaka na rękach [emoji846]
 
Miała tak samo jak zaszłam w pierwsza ciąże. Chciaz bywa czasem ciężko to nie oddałabym ani jednego dnia z moja córcią [emoji7]
Dasz radę [emoji846]wątpliwości i obawy są jak najbardziej normlane.
Mało tego, ja nigdy w życiu nie miałam noworodka ani niemowlaka na rękach [emoji846]

Kochana ja tez nigdy w życiu nie miałam niemowlaka na rękach [emoji32]
Na razie to do mnie nie dociera[emoji848] tzn że jestem w ciąży [emoji14]
 
Dziękuje bardzo [emoji8]

Ja na razie czuje strach przed tym wszystkim, czymś nowym, życie już nigdy nie będzie takie jak dotąd 🤭ogólnie nigdy się nie interesowałam dziećmi, wiec w tych tematach czuje się zielona [emoji32]
Ja mam to samo..co innego popatrzeć na cudze a co innego zajmować się swoim. Czarna magia dla mnie 😧
 
Ja raczej nie planuje wracać na pełny etat.. jedynie na pół i szukać czegoś nowego w międzyczasie bo nie chce tam już wracać na stałe 😣
 
Kochana ja tez nigdy w życiu nie miałam niemowlaka na rękach [emoji32]
Na razie to do mnie nie dociera[emoji848] tzn że jestem w ciąży [emoji14]

Dasz radę. Mówię Ci to ja. Nie wiedziałam nic o dzieciach. NIC. [emoji846] i mimo, ze nigdy nie miał dziecka na rękach to jakos intuicyjnie się wie jak tego malucha trzymać, przewijać, etc.
Polecam szkole rodzenia. My chodziliśmy na indywidualne zajęcia i sporo się na nich dowiedziałam [emoji846]
 
Dasz radę. Mówię Ci to ja. Nie wiedziałam nic o dzieciach. NIC. [emoji846] i mimo, ze nigdy nie miał dziecka na rękach to jakos intuicyjnie się wie jak tego malucha trzymać, przewijać, etc.
Polecam szkole rodzenia. My chodziliśmy na indywidualne zajęcia i sporo się na nich dowiedziałam [emoji846]

Przypomniałaś mi, że jeszcze czeka mnie poród [emoji15][emoji23] tym to już w ogóle jestem przerażona.
 
Ja mam to samo..co innego popatrzeć na cudze a co innego zajmować się swoim. Czarna magia dla mnie [emoji47]
Laski nie strachajcie sie[emoji16]
Ja do momentu ciazy nie lubilam dzieci[emoji23]
Czasem patrze na inne matki to moze nie jestem w obyciu do wlasniego ciuciuciuciuuuu[emoji23][emoji23][emoji23] ale jestem troskliwa mimo wszystko, dbam o swojego mlodziaka i przede wszystkim kocham go calym sercem :)
 
reklama
Do góry