reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 [emoji3166] w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.

A właśnie dziewczyny jak u Was z kawą?[emoji24] pijecie czy nie ?
Ja piję cały czas [emoji39][emoji39][emoji39]
 
reklama
Ja dzisiaj na obiad makaron z kurczakiem i brokułami w sosie 4 sery. Będzie z głowy na dwa dni hihi. Mąż zadowolony bo jak pracowałam to wracałam półtorej godziny po nim i on musiał gotować, a teraz ma gotowe jak wraca o 16 [emoji57][emoji1] taki to pożyje hihi
Haha ale mu dobrze , u mnie ja gotuje on praktycznie wcale :/ ostatnio spaghetti mowilam , zeby zrobił to zrobił ale tak to ja robie i jak wraca to ma ciepły obiad gotowy, a jak ją idę na 12 do pracy do 22 i ostatnio zostawiłam mu kotlety to nawet mu sie ziemniaków nie chciało obrać i ugotować [emoji1751]
 
Ja kocham kawę, piłam z 3-5 dziennie. Teraz ograniczyłam do jednej ale z chęcią wypijałabym z dwie [emoji102]
Narzeczony mówi, że mi kupi ziarna bezkofeinowej,może się uda oszukiwać samą siebie [emoji2372][emoji23]

Hm jak tu zrobić cytowanie kilku postów ?[emoji3166]
Musisz dotknąć posty na które chcesz odpowiedzieć i po prawej u góry wyświetla sie taka strzałka i naciskasz ja i masz kilka postów w jednej wiadomosci i odpisujesz :)
 
Ja chyba nie wiem czy jutro czy czekać do następnego tygodnia z betą
Jesli jest ciąża to wyjdzie Ci jakakolwiek beta czy jutro czy w nastepnym tygodniu a zeby sprawdzić przyrost to po 48h , ale ja akurat po 48h byłam na wizycie u lekarza i mówił żeby nie powtarzac i sie nie stresować ;)
 
Haha ale mu dobrze , u mnie ja gotuje on praktycznie wcale :/ ostatnio spaghetti mowilam , zeby zrobił to zrobił ale tak to ja robie i jak wraca to ma ciepły obiad gotowy, a jak ją idę na 12 do pracy do 22 i ostatnio zostawiłam mu kotlety to nawet mu sie ziemniaków nie chciało obrać i ugotować [emoji1751]
To mój na szczęście lub gotować i nie ma z tym problemu żeby mu się nie chciało 😄
 
No właśnie z tą betą to jest tak że niektórych stresuje a niektórych uspokaja. Ja w pierwszej ciąży nie robiłam w ogóle i dzięki temu byłam zdrowsza psychicznie [emoji6] ale teraz jak jestem po dwóch stratach, jestem tak zestresowana że to badanie mnie w sumie uspokaja jak widzę że przyrasta. Chociaż dziś siedzę jak na szpilkach i czekam na wynik bo badałam się rano...

Co do objawów to oprócz bólu podbrzusza dołączyło mi mega rozdrażnienie. Wczoraj w pracy płakałam bo się tak zdenerwowałam [emoji85]
 
To mój na szczęście lub gotować i nie ma z tym problemu żeby mu się nie chciało [emoji1]
Ooo to fajnie masz [emoji7][emoji7][emoji7] ja to sie śmieje , ze jak tz zostanie z dzieckiem kiedyś to mi dziecko zaglodzi jak nie bd mu sie chciało gotować [emoji1751][emoji28]
No właśnie z tą betą to jest tak że niektórych stresuje a niektórych uspokaja. Ja w pierwszej ciąży nie robiłam w ogóle i dzięki temu byłam zdrowsza psychicznie [emoji6] ale teraz jak jestem po dwóch stratach, jestem tak zestresowana że to badanie mnie w sumie uspokaja jak widzę że przyrasta. Chociaż dziś siedzę jak na szpilkach i czekam na wynik bo badałam się rano...

Co do objawów to oprócz bólu podbrzusza dołączyło mi mega rozdrażnienie. Wczoraj w pracy płakałam bo się tak zdenerwowałam [emoji85]
No wlasnie koleżanka z ktora jeżdżę do lekarza tego samego tez mówił jej , zeby nie powtarzala bety a ona powtórzyła i tak dla swojego spokojnego sumienia bo by się stresowala, gdyby nie zrobiła a ja poszlam za rada lekarza i nie powtarzalam, biorę luteine 2x1 i mama dha 2x1 i staram sie byc spokojna i myslec , ze wszystko jest ok [emoji4]
 
Hej gratuluje 2 kresek i Wysokiej bety :)
Spokojnej ciąży [emoji7]

Dziękuje bardzo kochana 🤩

Dzień dobry [emoji173] my właśnie wróciliśmy z synkiem ze spaceru bo w Trójmieście piękna pogoda [emoji274]Ja codziennie czuje się jak po dobrej imprezie [emoji85] masakra jakaś. Do tego te mdłości [emoji20] A tak liczyłam że w tej ciąży mnie ominie [emoji33]Witaj wśród nas [emoji8]Kiedyś uwielbiałam ten program [emoji7] w pierwszej ciąży oglądałam na yt takie fajne amerykańskie odcinki o porodach ale nie pamiętam nazwy [emoji85]Mnie odrzuciło od kawy jakieś 2 miesiące temu i do teraz nie wiem dlaczego. Czasem wypije sobie jedną czarną rozpuszczalna z cukrem. Ogólnie uważam że jak ktoś wypije 2 kawy dziennie to nic się nie stanie.Ja zaznaczam kogo chce cytować i potem jak chce już wszystkim odpowiedziec to u góry po prawej taka strzałka (ale to na telefonie)

Dziękuje już się nauczyłam [emoji2]

U mnie kawa z rana obowiązkowo, pierwsze co jak otworzę oczy, idę włączyć ekspres 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Ooo to fajnie masz [emoji7][emoji7][emoji7] ja to sie śmieje , ze jak tz zostanie z dzieckiem kiedyś to mi dziecko zaglodzi jak nie bd mu sie chciało gotować [emoji1751][emoji28]No wlasnie koleżanka z ktora jeżdżę do lekarza tego samego tez mówił jej , zeby nie powtarzala bety a ona powtórzyła i tak dla swojego spokojnego sumienia bo by się stresowala, gdyby nie zrobiła a ja poszlam za rada lekarza i nie powtarzalam, biorę luteine 2x1 i mama dha 2x1 i staram sie byc spokojna i myslec , ze wszystko jest ok [emoji4]
Życzę Ci takiego spokoju i dobrych myśli aż do porodu! [emoji7] Będę się starała Cię naśladować [emoji6][emoji8]
 
Do góry