reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny wielkie dzięki za wsparcie, tylko 4 osoby z mojego grona wiedzą o ciąży, mąż teściowa i 2 przyjaciółki ale o tym że przyjaciółki wiedzą ani teściowa ani mąż nie wie. Wiem że oboje nie chcą narazie tego rozgłaszać, ja do póki nie pójdę do lekarza chce też być ostrożna, ale to forum tutaj daje jakąś niesamowitą siłę i wsparcie. Wielkie dzięki, że mogłam sie tu znaleźć.
 
reklama
Ja w poniedzialek wizyta i się stresuje czy będzie bicie serduszka... Strasznie to wszystko stresujace..
Ogladalyscie kiedyś program ciąża z zaskoczenia? Wczoraj kawałek widziałam. Nastolatka poszła się kąpać i dziecko urodziło się. Szok. Nie wiedziała wogole że jest w ciąży. Masakra jakaś..
 
Ja w poniedzialek wizyta i się stresuje czy będzie bicie serduszka... Strasznie to wszystko stresujace..
Ogladalyscie kiedyś program ciąża z zaskoczenia? Wczoraj kawałek widziałam. Nastolatka poszła się kąpać i dziecko urodziło się. Szok. Nie wiedziała wogole że jest w ciąży. Masakra jakaś..
Widziałam to nie raz
 
Hej ja mam 28 lat, dzisiaj robiłam 2 testy z dwóch różnych firm znaczy powtarzałam, bo w piątek mi blada wyszła no i były ciemniejsze. Zastanawiam sie nad betą ale i sama dopiero ide za 2 tyg do tekarza, nie chce iść szybciej . Mi według apki i wyliczeń ok 6 tyg wychodzi 5tc +0dc lub 5tc+1dc. Jakoś musze wytrzymać na spokojnie tobie też to radze, za szybko nie ma co iść, a no i uważać na siebie trzeba. I zobaczymy.
Witam i gratuluję [emoji1]

Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 🧐 w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.

A właśnie dziewczyny jak u Was z kawą?[emoji24] pijecie czy nie ?
 
Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 🧐 w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.
Również gratuluję :* Ja chce iść na wizyte 25 to całe 2 tygodnie więc to jakoś byłby koniec 7 początek 8 tygodnia. A ostatnią miesiączke kiedy miałaś?
 
Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 🧐 w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.

A właśnie dziewczyny jak u Was z kawą?[emoji24] pijecie czy nie ?
Piłam a teraz nie mam ochoty...szybko mi się odmieniło.. chyba w tydzień😏
 
reklama
Ja mam już za sobą pierwsze wymioty. 2 łyki wody i myślałam, ze nie zdążę dobiec do łazienki. A teraz cały dzień będzie męczyć. W poprzedniej ciąży skończyło się dopiero w okolicach 20.tygodnia :(

Z tymi bólami jak na okres to u mnie tez tak było i teraz i w poprzedniej ciąży.

Ja na wizytę idę dopiero w 8/9 tyg. Poprzednia ciąże straciłam, dlatego teraz wole zachować dystans emocjonalny, o który trudno jak już zobaczy się serduszko :/ w pierwszej ciąży byłam chyba w 6 tygodniu i uważam, ze zbyt wcześnie, bo jeszcze nie było nic widać i trochę stresu miałam przez to. Dopiero po badaniach 2 tygodnie później okazało się, ze wszystko ok.

Współczuję wymiotów [emoji1785]

Dziewczyny wielkie dzięki za wsparcie, tylko 4 osoby z mojego grona wiedzą o ciąży, mąż teściowa i 2 przyjaciółki ale o tym że przyjaciółki wiedzą ani teściowa ani mąż nie wie. Wiem że oboje nie chcą narazie tego rozgłaszać, ja do póki nie pójdę do lekarza chce też być ostrożna, ale to forum tutaj daje jakąś niesamowitą siłę i wsparcie. Wielkie dzięki, że mogłam sie tu znaleźć.

U mnie narazie wie tylko mąż.
Przy moim samopoczuciu, zaraz pewnie się dowiedzą rodzice i rodzeństwo, bo mieszkamy w jednym domu :) ciężko ukryć że się snuję przeźroczysta jak ściana :)

Ja w poniedzialek wizyta i się stresuje czy będzie bicie serduszka... Strasznie to wszystko stresujace..
Ogladalyscie kiedyś program ciąża z zaskoczenia? Wczoraj kawałek widziałam. Nastolatka poszła się kąpać i dziecko urodziło się. Szok. Nie wiedziała wogole że jest w ciąży. Masakra jakaś..

Będzie dobrze :)
Nie chce mi się wierzyć, że przez 9 miesięcy nic a nic jej nie zaniepokoiło.

Hej hej [emoji8] super, to prawie tak samo jak ja 5+1 [emoji2] gratulacje [emoji2]
W takim razie uspokoiłyście mnie i chyba poczekam do 23 [emoji3166] w sumie to niecałe 2 tygodnie, szybko zleci.

A właśnie dziewczyny jak u Was z kawą?[emoji24] pijecie czy nie ?

Oczywiście, że piję [emoji477]
Nawet 2.
Wiadomo, że nie wypiję 5 filiżanek. Ale 2 kawy w niczym nie zaszkodzą :)


Moje dziecko właśnie śpi 3-cią godzinę [emoji50] [emoji56]
W nosie mam dzisiaj ogarnianie rzeczywistości, więc leże i pachnę. Tak to można pożyć [emoji16]
Później im najwyżej klepnę szybkie spaghetti na obiad ;)
 
Do góry