reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja tez mam dziś 8+6[emoji2]
Umówiłam się na 15 mają na genetyczne.
Ja też mdłości jakieś takie mega delikatne- zaczęły się jakoś tydzień temu ale bardzo mało dokuczliwe są
Ja dziś na obiad ziemniaki polędwiczka w sosie i mizeria
Siemanko Dziewczyny :-)
Jak tam sie czujecie? Wspolczuje Wam tych mdlosci... Ja mam szczescie ze ich nie mam... Jak i wiekszosci ciazowych dolegliwości. Dzis moj 8+6.. dobrze ze 29 kwietnia jest w przyszlym tyg. Wtedy pplozna bedzie mi zakladac karte ciazy. Ostatnio myslalam ze to zrobia ale nie mialam pojecia ze to robi sie przed wizyta, a po wizycie juz nie bylo kiedy bo czekaly inne pacjentki..
Ogólnie podczas tej ciazy czuje sie super.. Nawet moje wzdecia minely..

Co dzis robicie na obiadek? Ja zupe kalafiorowa.. Ale chodza za mna frytki.... Mmm......
Milego dzionka dla Was i udanych wizyt :-)
 
Podobno najbardziej właśnie mdłości nasilają się w 9 tygodniu, bo wtedy jest największe stężenie hormonów ciążowych. U mnie tak było, nie dość, że od 5 tygodnia miałam mdłości to potem było tylko gorzej i sporo wymiotowalam. Teraz u mnie już 11 tydzień i powoli przechodzi.
Ja mialam w 9 tygodniu nasilone, pozniej w 10 i 11 trochę lepiej, obecnie 11+5 i ledwo żyje. Odruch wymiotny cały czas, nawet nie moge sie napic zwyklej wody bo juz naciaga
 
wydaje mi się ze moje dolegliwości rozkładają się partiami, może to i lepiej. Na początku senność i ciagle zmęczenie, ogromny ból piersi. Teraz ból piersi ustaje ale pojawiły się silne bóle głowy i coraz częstsze mdłości... zaczęłam 10 tc czy to możliwe żeby teraz nasiliły się wymioty ?
Mi się właśnie w 10tc wymioty konkretnie rozkręciły. Wcześniej wymiotowałam raz, miewałam tylko nudności.
Piersi też przebolesne, może ma któraś do polecenia jakiś dobry stanik ciążowy, najlepiej bezszwowy? Cycka kawałek mam, ale te szwy i fiszbiny mnie tylko dodatkowo drażnią teraz.
 
Witam ponownie [emoji3526]
Dotarłam na te badania.
Dzidziuś rośnie zdrowo, ma sie dobrze. Wszystko jest dobrze. Tylko muszę za tydzień pojechać jeszcze raz, bo tak był ułożony, że nie można było zobaczyc noska.
No i nie wiem kto się tam ukrywa, bo nie chciał się ujawnić, pokazać.
Super gratulacje
 
Ja mialam w 9 tygodniu nasilone, pozniej w 10 i 11 trochę lepiej, obecnie 11+5 i ledwo żyje. Odruch wymiotny cały czas, nawet nie moge sie napic zwyklej wody bo juz naciaga
Boże nie straszcie bo zwariuje, nie dość że jest już źle, to jak pomyślę że może być gorzej to wariuje, najgorsza ciąża ever i będę to powtarzać ciągle!
 
Pytam bo u mnie niby jeden ale mi się ciągle śni dwoje takich samych dzieci :)

Mi się przed wizytą tez bliźniaki śniły, wogule wszędzie w koło wydawało mi się że widzę bliźniaki ale po wizycie to się skończyło.

Może u ciebie doktor nie zauważyła drugiego i tego ci życze ale nierozczaruj się jak będzie tylko jedno
 
reklama
Mi się przed wizytą tez bliźniaki śniły, wogule wszędzie w koło wydawało mi się że widzę bliźniaki ale po wizycie to się skończyło.

Może u ciebie doktor nie zauważyła drugiego i tego ci życze ale nierozczaruj się jak będzie tylko jedno
Broń Boże nie chce bliźniaków, mam już dwójkę plus dwoje to już hardcore, dlatego pytałam z przerażenia :)
 
Do góry