reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A ja właśnie z braku sensownego zaopatrzenia w lodówce i jeszcze większego braku chęci na gotowanie...zamówiłam sobie burgera i frytki! o_0 🤭😜 Pierwszy raz takie cuda zamawiam, ale mam mega ochotę na takie żarełko. Obym mogła je normalnie zjeść chociaż :p

A Wy co dzisiaj jecie?

Ja wstalam o 11.15😱male sniadanko iogurt z owocami i nasionami chia, obiad soczewica i teraz pije Sok ponidorowy i robie tiramisu truskawkowe bo we wloszech jest teraz sezon na truskawki 🥰moje ulubione. Robie bez zoltek jajek tylko mascarpone, cukier puder i bita smietana ( thermomix ubije) . Potem wam wrzuce fotke. Sprobujcie tez zrobic jak lubicie truskawki
 
reklama
Jestem po wizycie, lekarz stwierdził że tak ruchliwego maluszka dawno nie widział bo nie mógł dokładnie zmierzyć ale coś koło 2cm. Rączkami rusza pięknie. Serducho też bije idealnie. To co u mnie się zmieniło to wiek ciąży, jest o kilka dni młodsza i termin jednak na 20.11 czyli na moje urodziny :)
Mój lekarz do którego chodzę prywatnie i mam pełne zaufanie, stwierdził że pappa warto zrobić i kosztuje 75zl a prenatalne to koszt 50zl wiekszy niz normalne usg czyli 230zl wiec do tego co z luxmed byłam zapisana to nie ide. Prenatalne 11maja mam. oooo wstawiam Wam fotkę :)
Super, że wszystko dobrze! [emoji3590]
 
Hej, ja robię USG +test Pappa, koszt 750 zl. Ta wizyta trwać ma godzinę i lekarz dokładnie wszystko sprawdza i opisuje. Nie wyobrażam sobie nie mieć tego badania. W załączeniu screen z info co to badanie ma zawierać

No wlasnie! To badania jest wazne tez bo okresla stan lozyska, nie tylko ewentualne choroby.
 
Ja dziś dostałam taką niespodziankę od męża przez pocztę kwiatową. [emoji2]
Będziemy się przeprowadzać, jak już będę na zwolnieniu i mąż ogarnia nam dom w mieście rodzinnym i trochę jest u mnie, trochę tam. Przed chwilą przyjechał ale jeszcze poszalał w ciągu dnia. [emoji3590]
IMG_20200417_133256.jpeg
 
Jestem po wizycie, lekarz stwierdził że tak ruchliwego maluszka dawno nie widział bo nie mógł dokładnie zmierzyć ale coś koło 2cm. Rączkami rusza pięknie. Serducho też bije idealnie. To co u mnie się zmieniło to wiek ciąży, jest o kilka dni młodsza i termin jednak na 20.11 czyli na moje urodziny :)
Mój lekarz do którego chodzę prywatnie i mam pełne zaufanie, stwierdził że pappa warto zrobić i kosztuje 75zl a prenatalne to koszt 50zl wiekszy niz normalne usg czyli 230zl wiec do tego co z luxmed byłam zapisana to nie ide. Prenatalne 11maja mam. oooo wstawiam Wam fotkę :)

Super! Gratulacje udanej wizyty! Czyli tak samo mamy termin i urodziny. 🥰Ktory Dzis tydzien
Masz?
 
Jeśli źle sie nie czujesz to nie wydaje mi sie zeby bylo cos nie tak z tsh. Ja na swoim przykładzie pamietam, ze takie uczucie ciezkosci na klatce mialam juz kiedys wlasnie jak mialam zla dawke dobrana takze podejrzewam, ze teraz jest podobnie. Juz z 9 lat sie z tym bujam, teraz biore 3x w tyg euthyrox 88mg i 4x 100mg, przed ciaza brałam na odwrót no i tsh wyszlo mi wtedy cos powyżej 2.
A jakbym miała coś nie teges teraz z tą tarczycą - jakie byłyby objawy w ciąży? Poza takimi uciskami jak opisujesz - i o ile to faktycznie jest od tego 😊
Wtedy pamiętam że po prostu byłam jakas spowolniona i ciągle śpiąca przy niedoczynności
 
Wiesz co nie mam pojęcia, gdybam tylko po prostu bo wydaje mi sie,ze "cos" bys odczuwala ;) al zaden ze mnie specjalista wiec moge sie mylic,podobnie jak z tymi moimi objawami.
A jakbym miała coś nie teges teraz z tą tarczycą - jakie byłyby objawy w ciąży? Poza takimi uciskami jak opisujesz - i o ile to faktycznie jest od tego 😊
Wtedy pamiętam że po prostu byłam jakas spowolniona i ciągle śpiąca przy niedoczynności
 
Jestem po wizycie, lekarz stwierdził że tak ruchliwego maluszka dawno nie widział bo nie mógł dokładnie zmierzyć ale coś koło 2cm. Rączkami rusza pięknie. Serducho też bije idealnie. To co u mnie się zmieniło to wiek ciąży, jest o kilka dni młodsza i termin jednak na 20.11 czyli na moje urodziny :)
Mój lekarz do którego chodzę prywatnie i mam pełne zaufanie, stwierdził że pappa warto zrobić i kosztuje 75zl a prenatalne to koszt 50zl wiekszy niz normalne usg czyli 230zl wiec do tego co z luxmed byłam zapisana to nie ide. Prenatalne 11maja mam. oooo wstawiam Wam fotkę :)
Piękna Dzidzia gratuluję :=
 
reklama
@DragonSonia Położna do porodu to jeszcze kawałek, masz czas o tym jeszcze pomyśleć na spokojnie :) Jeśli nie odpowiada Ci lekarz, u którego byłaś idz do innego. Trochę tak jest, ze każdej odpowiada co innego. Czasem trzeba szukać dłużej. Ale ważne, żebyś czula sie pewna tego lekarza, ze Cie nie zbywa i dobrze prowadzi ciążę. A zawsze tez w trakcie możesz konsultować sie w innych miejscach. Będzie dobrze :)
Dziękuję jesteś kochana. Właśnie się umawiać na te prenatalne i z tego co zrozumiałem oni je na NFZ robią tylko kobieta po 35 ?
 
Do góry