reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej, chciałabym dołączyć do listopadowych mam☺. Będzie mi bardzo miło jeśli mnie przyjmiecie do grupy bo od samego początku Was podczytuje. Nie ukrywam, że takie forum to dla mnie nowość, lecz zauważyłam że to forum dodaje mi otuchy i daje nadzieje, że wszystko będzie dobrze 😊☺.
Tak wiec kilka słów o sobie. Mam 31 lat i jest to moja druga ciąża. Pierwsza ciąża zakończyła się w tamtym roku nie powodzeniem a dokładniej pustym płodowym. Jeszcze wcześniej miałam ciąże biochemiczna, ale według ginekologa nie zalicza się ona do ciąż, ponieważ nie był widoczny pęcherzyk.
Obecnie jestem w ciąży według miesiaczki 8 tyg i 3 dzień.Ciąża moja jest o tydzień młodsza wiec na dzien dziejący jest Wedlu usg 7 tydzień i 3 dzień. Zarodek i serduszko widziałam 6 tygodniu i 3 dniu😉. Natomiast kolejna wizytę mam na 24.04 i bardzo się denerwuję. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku
Hej gratulacje!! Ja też mam 31 lat, skończę w tym tygodniu. W tamtym roku poronilam, bo ciaza źle się rozwijała. Nie mam jeszcze dzieci. Kolejna wizytę też mam 24.04 i to będzie usg genetyczne. Dzisiaj u mnie wg usg 10+1, wg OM 10+6 :) witamy na forum :)
 
reklama
Zapisała mnie na 29 kwietnia, więc to będzie 12 tydzień+1 jakoś dzisiaj mam 10 tydzień. Co do położnej to też mi poradziła, bo chce akurat z okolicy wybrać i poleca ją, tylko mam nadzieje że uda mi sie do niej umówić. No ale zobaczymy co będzie, a za tydzień z krwi badania mam zrobić. Pappa i bhcg
Jeżeli już jesteś zdecydowana żeby pobierać krew na test Pappa to podpowiem tylko, że badanie z krwi powinno się wykonać tego samego dnia co badanie usg. Sam test z krwi bez usg genetycznego to wg mnie strata kasy.
 
Hej gratulacje!! Ja też mam 31 lat, skończę w tym tygodniu. W tamtym roku poronilam, bo ciaza źle się rozwijała. Nie mam jeszcze dzieci. Kolejna wizytę też mam 24.04 i to będzie usg genetyczne. Dzisiaj u mnie wg usg 10+1, wg OM 10+6 :) witamy na forum :)
Ja też będę miała w tym tygodniu 31 lat,l🤗 napisałam, że już mam bo moje urodziny już we czwartek. Bardzo mi przykro z powodu poprzedniej ciąży. Codziennie się modlę żeby ciąża się rozwijała prawidłowo i mam nadzieje, że tak będzie ☺️
 
Ja też będę miała w tym tygodniu 31 lat,l🤗 napisałam, że już mam bo moje urodziny już we czwartek. Bardzo mi przykro z powodu poprzedniej ciąży. Codziennie się modlę żeby ciąża się rozwijała prawidłowo i mam nadzieje, że tak będzie ☺
Moje są w piątek :) uwierz mi że ja też się boję o tą ciąże. Byłam ostatnio 3 tygodnie temu na usg.. Więc strasznie dawno i cholercia wie czy dzieciątko żyje i czy ma się dobrze, staram się narazie za dużo nie myśleć cały czas sobie powtarzam żebym nie denerwowała się czyms na co nie mam realnie wypływu, ale im bliżej 24.04 tym nerwy rosną.
 
Wydaje mi się trochę wysoko. Ja mam Hashi i niedoczynność tarczycy, w ciąży w ciągu dwóch tygodni skoczył mi wynik z 1,15 do 1,85 i endo zwiększył mi od razu dawkę leku żeby utrzymać ten poziom.
Tez myślałam ze to wysoko bo robilam 2 lata wstecz to Mialam cos ok 1,5
Ale ten wynik widziało 2 ginekologow i żaden z nich nie komentował wyniku , wiec chyba jest w normie ...[emoji848]
 
reklama
Moje są w piątek :) uwierz mi że ja też się boję o tą ciąże. Byłam ostatnio 3 tygodnie temu na usg.. Więc strasznie dawno i cholercia wie czy dzieciątko żyje i czy ma się dobrze, staram się narazie za dużo nie myśleć cały czas sobie powtarzam żebym nie denerwowała się czyms na co nie mam realnie wypływu, ale im bliżej 24.04 tym nerwy rosną.
Ja tak samo byłam ostatnio 7.04 na wizycie, ale to było bardzo szybkie USG żeby sprawdzić czy ciąża się rozwija. Była to wizyta miedzy pacjentkami wiec dostałam cześć badań do wykonania i w sumie taka generalna wizyta 24.04. Musimy odganiać odrazu te złe myśli odrazu dobrymi planując co zakupimy dla Naszych pociech 😊😊. Jak mam gorszy dzień to oglądam sobie to początkowe zdjęcie z USG serduszkiem odrazu jest lepiej. Nie mamy wpływu a stres to najgorsze co może być🙃
 
Do góry