reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej :-) Witamy w naszym gronie :-) Ja na Twoim miejscu poszukalabym innego lekarza..

Rowniez Witam sie poswiatecznie :-) Wczoraj caly dzien przelezalam ze swoim.. Ogladalismy seriale na Netflixie.. :-)
A teraz zastanawiam sie co zjesc na sniadanko bo z godzine temu dopiero wstalam.. Szczerze to nic do mnie nie przemawia. Ale chyba wmusze w siebie salatke jarzynowa :-) i do tego kawisia z mlekiem..
Milego dzionka 8-)
Chyba nic mi innego nie pozostaje...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Święta były tragedia... jedno jajko na sile i ćwiartka z kawałka babki. Herbata jeszcze wejdzie ale woda każda jedna jest po prostu niedobra... czy któraś z Was robiła pierwsze badania ale bez skierowan na NFZ? Jesteście w stanie powiedzieć mi przybliżony ich koszt? Ściskam was mocno 😉
Ja będę robić badania prywatnie w tym tygodniu. Na stronie internetowej diagnostyki podliczalam ile to będzie mnie kosztowac to wyszlo niecałe 400 zł 🙄 Screenshot_20200414_123423.jpg
 
Cześć dziewczyny. Święta były tragedia... jedno jajko na sile i ćwiartka z kawałka babki. Herbata jeszcze wejdzie ale woda każda jedna jest po prostu niedobra... czy któraś z Was robiła pierwsze badania ale bez skierowan na NFZ? Jesteście w stanie powiedzieć mi przybliżony ich koszt? Ściskam was mocno 😉
Ja to z kolei nie mogę pić herbaty, tak mnie odrzucilo a zawsze bardzo lubiłam, na śniadanie obowiązkowo zawsze była, a teraz tylko woda i soki-na szczęście mam takie własnej roboty
 
Biedna...
Już niedługo pierwszy trymestr się kończy to może się nam polepszy :)
Mnie też teraz te 2 dni strasznie mdłości męczyły tylko ja mam tak, że jak jem to mnie nie mdli. W zasadzie tylko wtedy. Przed jedzeniem i po jedzeniu jest dramat[emoji2356]
Mam tak samo, sam moment jedzenia jest ok, ale przed i po masakra
 
A ja tak nie na temat ale chciałam zapytać czy któraś z Was nie ma i nie miała mdłości w tej ciąży? Bo dla mnie to dziwne- w czterech ciazach umieralam i to do 20 tygodnia A teraz nic.
[emoji137] ja nie mam i nie mialam... chyba jestem jakimś ewenementem bo większość tutaj ma wszelakie dolegliwości a ja praktycznie żadnych, nie powiem cieszy mnie to ze nie wisze na muszli ani nie latam do niej kiedy cos poczuje nie tak .. moja mama miala ze mną tak samo , wiec wychodzi ze ta ciąże mam po niej [emoji848][emoji848]
 
reklama
Ja to z kolei nie mogę pić herbaty, tak mnie odrzucilo a zawsze bardzo lubiłam, na śniadanie obowiązkowo zawsze była, a teraz tylko woda i soki-na szczęście mam takie własnej roboty

Ja nawet przełknę chleb z pomidorem na tym koniec. Herbata tez ciężko ale wole ją niż wodę czy kawę.. czy czujesz ucisk w żołądku? Czy tylko ja tak mam i powinno mnie to zacząć niepokoić?🥺
 
Do góry