reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny macie tu linka do grupy na Facebooku https://m.facebook.com/groups/602104323306031?ref=m_notif&notif_t=group_r2j_approved
Polska grupa określania płci na podstawie ramzi i nub
Wstawianie zdjęcie USG z 6-7 tyg ciąży lub 12-13+6 tyg i dziewczyny określają płeć na podstawie tych metod
Wiadomo że nie musi się sprawdzić na sto procent
Mi już określiły na podstawie USG i zobaczymy czy pani doktor jak już będzie widać to potwierdzi [emoji6]
Ja tam już wstawialam[emoji23]
1 osoba obstawia chłopaka, 2 osoby dziewczyne[emoji23]

Edit:
A nie, ja na zagraniczną wstawialam :)
 
reklama
Tak mam syna , w tym roku skończy 16 lat. Taka wpadka 😂 zresztą teraz też wpadka bo po ostatnim poronieniu powiedzieliśmy dość...a staramy się o adopcje 3 latki, która też nie jako się przydarzyla. Jej mama nie chce się nią zajmować, tatą zrzekł się praw. A to wnuczka dalekiego znajomego. Nie wyobrażam jej sobie w domu dziecka. Największy błąd jaki zrobili to to, że nie oddali od razu do adopcji. Bo dziewczynka śliczna i od początku miala by normalny dom . A teraz jednak tęskni za mama mówi o niej i rodzinie.

16 lat to faktycznie już spory wiek.
Mam nadzieje że córeczka się u was zadomowi i złożycie razem wspaniałą rodzine. Teraz to ty ją wychowujesz wiec jesteś jej mamą, jesteś silna.
Przykre to że rodzice którzy niechcą dziecka niezrzekną się odrazu praw tylko potem to się ciągnie nim dzieci znajdą nowy lepszy dom
 
Dziewczyny macie tu linka do grupy na Facebooku https://m.facebook.com/groups/602104323306031?ref=m_notif&notif_t=group_r2j_approved
Polska grupa określania płci na podstawie ramzi i nub
Wstawianie zdjęcie USG z 6-7 tyg ciąży lub 12-13+6 tyg i dziewczyny określają płeć na podstawie tych metod
Wiadomo że nie musi się sprawdzić na sto procent
Mi już określiły na podstawie USG i zobaczymy czy pani doktor jak już będzie widać to potwierdzi 😉
Ja już też tam wstawialam 😁 oczywiście traktuje to trochę z przymrużeniem oka, raczej jako zabawę, ale wiem że wielu dziewczynom się sprawdziło. U mnie obstawialy córkę. Zobaczymy 😊
 
Witajcie.....
Co do objawów no to u mnie sie wyciszyły od wczoraj... jedynie pozostalo parcie na mocz... a tak to brak nudności, co jakis czas minimalne ćmienie brzucha, ból piersi ustępuje, brak zachcianek no i zmeczenie odeszło...
Nie wiem co o tym mysleć a zaczełam 9 tydzień...:eek:
 
Witajcie.....
Co do objawów no to u mnie sie wyciszyły od wczoraj... jedynie pozostalo parcie na mocz... a tak to brak nudności, co jakis czas minimalne ćmienie brzucha, ból piersi ustępuje, brak zachcianek no i zmeczenie odeszło...
Nie wiem co o tym mysleć a zaczełam 9 tydzień...:eek:
Nie martw się i nic nie myśl, to czasem idzie falami. Pewnie jeszcze nie raz złapią cię nudności. U mnie jeden dzień jest super po czym kolejny tragedia. I tak na zmianę.
 
[emoji23] Ja tam nie wierze w takie zgadywanki jakiejs grupy. Jesli juz chcialabym poznac plec to tylko u lekarza. Bo tak to na dwoje babka wróżyla [emoji23]
Dla mnie to raczej zabawa[emoji16]
Niespecjalnie mi zależy, żeby jak najszybciej plec poznać. W pierwszej ciazy poznałam dopiero koło 20tc [emoji14]
 
reklama
Do góry