reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witajcie :)
Postanowilam się nieśmialo ujawnić :)
Mam 37 lat i to moja 3 ciążą (2 niestety zakończyła się poronieniem samoistnym). Według badania 30.03.20 termin mam na 14.11.2020
Serduszko biło i kruszynka się pojawiła w 7 tyg i 1 dz. Mimo wszystko bardzo się boję, gdyż mam dość silne bóle brzucha, czasami napinanie oraz bóle pleców. Kłócia i ciągnięcia też są częste... Dostałam Luteine dowcipną i ostatnio upławy są masakryczne (zółte)... Biegam do lazienki by sprawdzić czy to przypadkiem nie @... Okropnie się boję ehhhh
Jak Wy się czujecie? Też tak macie?
Witamy 😍
Bóle brzucha też odczuwałam na początku bardziej niż teraz więc to chyba dobrze..Twoja dzidzia robi sobie miejsce ☺
A co do upławów niestety nie pomogę ale ze dwa tyg temu czyli jakoś pod koniec 7 tygodnia miałam strasznie dużo śluzu przez jakiś czas i też biegałam do toalety czy to napewno tylko ten śluz.
 
reklama
Witajcie :)
Postanowilam się nieśmialo ujawnić :)
Mam 37 lat i to moja 3 ciążą (2 niestety zakończyła się poronieniem samoistnym). Według badania 30.03.20 termin mam na 14.11.2020
Serduszko biło i kruszynka się pojawiła w 7 tyg i 1 dz. Mimo wszystko bardzo się boję, gdyż mam dość silne bóle brzucha, czasami napinanie oraz bóle pleców. Kłócia i ciągnięcia też są częste... Dostałam Luteine dowcipną i ostatnio upławy są masakryczne (zółte)... Biegam do lazienki by sprawdzić czy to przypadkiem nie @... Okropnie się boję ehhhh
Jak Wy się czujecie? Też tak macie?
Witamy w naszym gronie. Mój lekarz powiedział że bóle podbrzusza i lekkie plamienia to normalna sprawa i żeby się tym nie denerwować [emoji846]
 
Hej dziewczyny jak dzisiaj Wasze samopoczucie? Mnie obudził ból głowy i mdłości, nie mam dziś siły żeby wstać z łóżka. [emoji2957] Ale ciąża ciążą a życie toczy się dalej, trzeba zjeść śniadanie i do pracy.... Miłego dnia dla Was [emoji846][emoji846]
 
Hej. Ja pamiętam jak brałam luteine żeby przedwcześnie nie urodzić to też się że mnie lało- brałam 2 rano i 2 wieczorem- więc praktycznie cały czas się rozpuszczala i wyplywala
W którym tygodniu ostatnio poronilas- jeśli można wiedzieć ?
Nic się nie stresuj- odpoczywaj i będzie dobrze. Ja też w każdej ciąży mam takie ciągnięcia i bóle krzyza jak zbyt długo pochodzę A urodziłam już 4 zdrowych lobuzow
 
U Ciebie napewno tez wszystko bedzie ok... :-)
3mam kciuki za Twoja wizyte i za wizyte innych kolezanek :-)

Znalazlam sobie nowy powod do schizy. Choc lekarka zlego slowa nie powiedziala na temat mojej ciazy to martwie sie czy aby Okruszek jest odpowiednio duzy jak na ten tydzien crl 0.67cm 6t4d a pecherzyk zoltkowy 4mm. Znacie sie moze na tym?? Dla mnie to czarna magia a nastrpna wizyta za 2 tyg. Tym razem zrobie liste z pytaniami bo dzis o wszystkich zapomnialam.. z tego szoku..
Kasienka- super jest. Usg mojego syna- nie wiem czy widac- 6ti 1 dz. Cel 0.45cm
1585891725904.jpeg
 
Hej Dziewczyny. Ja od paru dni poprostu wegetuje, nie żyje 🤢 to jest straszne, mój dzień kręci się tylko wokół "niedobrze mi, mdlo,coś muszę zjeść ale na nic nie mam smaku" 😭 serio, wczoraj już wyłam jak bóbr przy mężu, bo jestem kompletnie bez siły, na nogach się ledwo trzymam, najchętniej cały dzień w łóżku. Jak sobie pomyślę ile jeszcze do końca I trymestru to mnie odrzuca.. Mam nadzieję że u Was lepiej. Miłego dnia 🙂
 
reklama
Do góry