reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tutaj jest opisane o pieluszkach. Najpierw dostaje się maila i wtedy dopiero można odebrać. Podobnie jest z oliwką tylko ona wcześniej bodajże jest.
Rosnę jest w karcie Rossmann. Ale jak już ktoś ma tą kartę i doda ciążę to niestety nie dostanie tych produktów za grosz. Proponuje wtedy założyć nowe konto na innego maila [emoji4]
Ale jak miałam kartę Rossman i wczoraj dodalam Rosnę to też nie dostanę? Czy wtedy tak?
 
A ja z takim pytaniem. Tak 2 czy 3 razy dziennie mam nawet silny ból jajnika jakby.miala któraś tak?

Ja tak mialam... taki bol u mnie trwal1,5 tyg od monentu planowanej @ az do pozytywnego testu. Teraz boli od czasu do czasu ale juz znacznie mniej. Wtedy nie wiedzialam ze to ciaza i bralam na bol Naproxen. Mam nadzieje ze nie zaszkodzilam ..
 
Witam wszystkie nowe mamusie 😊
Ja mialam kolejną słabą noc, nie wiem czemu ale wybudzam sie po kilka razy i nie mogę zasnąć a do tego tam takie rzeczywiste sny czasami dobre czasami źle i przez nie tez sie wybudzam...mysle ze to przez hormony 🙄. Co do wirusa to ja sie codziennie boję, poki co siedzimy w domu z dziecmi ale mąż do pracy chodzi więc mam nadzieje ze tego nie przyniesie. U nas straszą ze ten wirus zrobi sie sezonowy i na jesien moze wrócić, tego sie obawiam zeby w listopadzie sie nie pojawil 😯 Wczoraj rozmawialam z ciotką 69lat i ona do mnie mowi ze wirusa sie nie boi bo wirusy zawsze byly a pozatym on atakuje tylko ludzi co wracają z zagranicy, no ręce mi opadly..A wiecie co jest najgorsze, ze mnostwo starszych ludzi tak mysli i go olewa. Kolezanka z Polski mowi ze w jej miescie duzo dziadkow chodzi normalnie po ulicach a mlodzi siedzą w domu, tez macie takie spostrzezenia?
 
Dzień dobry :)
Witam nowe mamusie :)

U mnie śnieg pada, to może na Wielkanoc na sankach będziemy jeździć, skoro całą zimę się nie udało :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) Jeszcze tydzień muszę czekać 😭 Ale w środę jadę do laboratorium pewnie zrobi badania.

Co dziś dobrego jecie? Właśnie gotuję jajka na twardo. Potem będą pierogi i na kolację gołąbki :) Od rodziców dostaliśmy zapasy :)
 
Skoro możemy tu ponarzekać na dolegliwości i bóle to powiem Wam że wczoraj miałam tak beznadziejny dzień jeśli chodzi o samopoczucie, masakra [emoji53]
Pół dnia obściskiwałam sedes. W efekcie nie zjadłam praktycznie nic A im bardziej byłam głodna tym bardziej na wymioty mi się zbierało.
W dodatku zaczęłam podejrzewać u siebie problemy z pęcherzem. Niby nic się nie dzieje ale czuje ból i pieczenie w tej okolicy. Zawsze miałam skłonności do tego typu problemów. Pije żurawinę już od dwóch tygodni, w ogóle dużo staram się pić i jem też suszoną żurawinę ale nie wiem czy to pomoże. Macie jakieś sprawdzone i dozwolone sposoby jak sobie pomóc w razie czego?
 
Witam wszystkie nowe mamusie [emoji4]
Ja mialam kolejną słabą noc, nie wiem czemu ale wybudzam sie po kilka razy i nie mogę zasnąć a do tego tam takie rzeczywiste sny czasami dobre czasami źle i przez nie tez sie wybudzam...mysle ze to przez hormony [emoji849]. Co do wirusa to ja sie codziennie boję, poki co siedzimy w domu z dziecmi ale mąż do pracy chodzi więc mam nadzieje ze tego nie przyniesie. U nas straszą ze ten wirus zrobi sie sezonowy i na jesien moze wrócić, tego sie obawiam zeby w listopadzie sie nie pojawil [emoji54] Wczoraj rozmawialam z ciotką 69lat i ona do mnie mowi ze wirusa sie nie boi bo wirusy zawsze byly a pozatym on atakuje tylko ludzi co wracają z zagranicy, no ręce mi opadly..A wiecie co jest najgorsze, ze mnostwo starszych ludzi tak mysli i go olewa. Kolezanka z Polski mowi ze w jej miescie duzo dziadkow chodzi normalnie po ulicach a mlodzi siedzą w domu, tez macie takie spostrzezenia?
Moja ginekolog też stwierdziła, że latem wirus się uśpi a jesienią znów wróci. Podobnie jak grypa.

A co do karty rossne to wyczytałam że te pieluszki są do odbioru między 34 tc a 1 miesiącem życia dziecka. Bo przy rejestracji podaje się termin planowanego porodu. Więc wydaje mi się, że jak miałam załozona kartę Rossmann to przy rejestracji karty rossnę dostanie się te gratisy.
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie 😊
Ja mialam kolejną słabą noc, nie wiem czemu ale wybudzam sie po kilka razy i nie mogę zasnąć a do tego tam takie rzeczywiste sny czasami dobre czasami źle i przez nie tez sie wybudzam...mysle ze to przez hormony 🙄. Co do wirusa to ja sie codziennie boję, poki co siedzimy w domu z dziecmi ale mąż do pracy chodzi więc mam nadzieje ze tego nie przyniesie. U nas straszą ze ten wirus zrobi sie sezonowy i na jesien moze wrócić, tego sie obawiam zeby w listopadzie sie nie pojawil 😯 Wczoraj rozmawialam z ciotką 69lat i ona do mnie mowi ze wirusa sie nie boi bo wirusy zawsze byly a pozatym on atakuje tylko ludzi co wracają z zagranicy, no ręce mi opadly..A wiecie co jest najgorsze, ze mnostwo starszych ludzi tak mysli i go olewa. Kolezanka z Polski mowi ze w jej miescie duzo dziadkow chodzi normalnie po ulicach a mlodzi siedzą w domu, tez macie takie spostrzezenia?

Mam nadzieje ze te cholerstwo nie zmutuje i co roku nie bedzie jeszcze gorsze..lub ew wymysla na to lek... Co do starszych osob.. tez to samo widze.. Ostatnio bylam z siostra i psami na spacerze to 3 starsze osoby sobie o kiljach spacerowaly.. Normalnie rece opadaja....

@Sunflower01 ja wlasnie grzeje parowki.. na nic innego nie mam checi.. a na obiad schabowe :-) kolacja jeszcze nie wiem ;-)
 
Do góry