reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mnie o 19 oczy sie zamykaly ale bylam twarda. Nie zasnelam... :-) masz juz 1 usg za soba??
Ja spalam w dzień...

Tak pierwsze USG miałam 2 marca i potem kolejne 16 marca i było serduszko... I kolejna wizyta miała być jutro ale odwołana i będzie pod koniec kwietnia, jeśli będzie czynne... Jutro ma dzwonić rano polozna od lekarza żeby mi L4 wypisać i spytam o duphaston bo mi się skończył i czy badania mogę zrobić na następną wizytę bo na c jeszcze nie miałam..zobaczymy co mi radzi.

U mnie już 8 tc i 3 dzien 😏

A jak z badaniami u Ciebie??
 
Ja spalam w dzień...

Tak pierwsze USG miałam 2 marca i potem kolejne 16 marca i było serduszko... I kolejna wizyta miała być jutro ale odwołana i będzie pod koniec kwietnia, jeśli będzie czynne... Jutro ma dzwonić rano polozna od lekarza żeby mi L4 wypisać i spytam o duphaston bo mi się skończył i czy badania mogę zrobić na następną wizytę bo na c jeszcze nie miałam..zobaczymy co mi radzi.

U mnie już 8 tc i 3 dzien 😏

A jak z badaniami u Ciebie??

Ja dopiero ide na 1 wizyte 2 kwietnia prywatnie. Potem chce juz na kase chorych do tej samej lekarki. Boje sie jak diabli.... w piatek 27 marca zrobilam test. I 2 kreski.. i tez fajnie bo to urodziny mojej mlodszej siostry :-) apka pokazuje tak 7tydz(6+2) ale wszedzie indziej ze 6 tydz :-) chcialam gdzies zrobic bete ale labolatoria u mnie nieczynne..
Narazie na l4 nie chce isc bo mam lekka prace ale za to mam kontakt z klientami bo robie w zoologicznym..
 
Ja dopiero ide na 1 wizyte 2 kwietnia prywatnie. Potem chce juz na kase chorych do tej samej lekarki. Boje sie jak diabli.... w piatek 27 marca zrobilam test. I 2 kreski.. i tez fajnie bo to urodziny mojej mlodszej siostry :-) apka pokazuje tak 7tydz(6+2) ale wszedzie indziej ze 6 tydz :-) chcialam gdzies zrobic bete ale labolatoria u mnie nieczynne..
Narazie na l4 nie chce isc bo mam lekka prace ale za to mam kontakt z klientami bo robie w zoologicznym..
Ja od razu szłam na L4 bo w sklepie też pracuje i duży tam ruch mamy.
A poza tym nerwowo mnie tam wykańczali i chcialam uciec stamtąd jak najszybciej ☺️
 
Czy karta Rossman i rosnę to to samo? Bo mi pokazuje, że ta sama karta hmmmm i jakiś rabat 3 %
Tak w aplikacji są kody kreskowe jako karta Rossmann i Rossne i jest rabat 3% jak się bierze rzeczy dla dzieci lub kobiet w ciąży a to z oliwka też się podpinam pod pytanie jak zrobić, że jest za 1gr? Coś trzeba kupić innego czy jak? Bo w aplikacji nic nie pisze o tym [emoji848]
 
Ja od razu szłam na L4 bo w sklepie też pracuje i duży tam ruch mamy.
A poza tym nerwowo mnie tam wykańczali i chcialam uciec stamtąd jak najszybciej ☺

A to w takim przypadku tez bym leciala na l4 jakbym byla na Twoim miejscu.. U mnie za to jest dosyc spokojnie.. Fajni klienci, tylko szef czasem marudzi .. ale od tego oni sa :-)
 
reklama
A to moja kolacja o 22, tz oszalał, że mu się zachciało takich rzeczy o tej porze [emoji2356][emoji28]
IMG_20200329_220452.jpeg
 
Do góry