reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To moja pierwsza ciąża i albo za wcześnie albo jestem jakaś inna bo apetytu rzeczywiście nie mam ale jem i nie wymiotuje, dziś zachciało mi się robić ramen ale ze tatuś nie lubi to będzie do tego jeszcze pyra z gzikiem ( ja jestem z Poznania więc u nas to stabdard). Właśnie dziewczyny a Wy skąd?
Pyry z gzikiem miałam w piątek uwielbiam 😁😁 ja z Szamotuł więc blisko 🤩
 
reklama
Zdarzylo mi sie pare razy[emoji1785]


Niedobrze jest mi od rana do wieczora[emoji1785]
W pierwszej ciazy z zegarkiem w reku mdlosci zaczynaly sie o 15. Wiedzialam, ze do 15 musze zjesc obiad. A w tej to od rana jest zle.
Wczoraj o polnocy zezarlam pol opakowania lodow[emoji7] Jak mi potem bylo niedobrze[emoji1785][emoji1785][emoji1785]
U mnie mdłości są od 11 do 17/18 po kolacji też mam ale mniejsze już.
Hej też mam ochotę na lody miętowe z kawałkami czekolady 😍 chociaż do tej pory od słodkiego z daleka ale jakoś tak mam ochotę na nie.
Najmniejsze mdłości miałam jak zjadłam lays zielona cebulka ale wtedy zgaga znowu się pojawiła 🙊
Cóż poradzić. Jeszcze miesiąc i będzie po pierwszym trymestrze więc pozostało nam czekać na łaskawsze czasy ☺
 
U mnie mdłości są od 11 do 17/18 po kolacji też mam ale mniejsze już.
Hej też mam ochotę na lody miętowe z kawałkami czekolady [emoji7] chociaż do tej pory od słodkiego z daleka ale jakoś tak mam ochotę na nie.
Najmniejsze mdłości miałam jak zjadłam lays zielona cebulka ale wtedy zgaga znowu się pojawiła [emoji87]
Cóż poradzić. Jeszcze miesiąc i będzie po pierwszym trymestrze więc pozostało nam czekać na łaskawsze czasy [emoji5]

Myślisz, ze to się skończy w drugim trymestrze?
 
Co wy z tym winogronem... Jestem w trzeciej ciąży i nigdy o tym nie słyszałam. Nikotyna, alkohol, surowe mięso, tego nie wolno temu mówię stokroć nie!!!!
Moja druga ciąża, ale tak jak Ty unikam tylko tych rzeczy o których piszesz. Jakby tak zacząć czytać to by nic nie wolno. Ja w pierwszej ciąży z początku tak czytałam co mogę a co nie i na jednej stronie pisali, że coś jest dobre a na drugiej, że tego nie wolno[emoji3] to wszystko zależy od ilości, ja pije nawet cole bo mam ochotę, herbatę z hibiskusem też mi się zdarza.
Ale mając te mdlosci to wymiotujecie też??
Ja wczoraj pierwszy raz wymiotowałam tzn. przez to, że było to rano to właściwe nie miałam czym.
W tej ciąży to i tak jest lepiej bo tylko mnie trochę mdli, w pierwszej ciąży miałam non stop mdłości i wymiotowałam średnio co drugi dzień.
 
Nawet nie wiecie jak wam zadroszczę że już wiecie ze z waszymi maleństwami wszystko dobrze. Ja dzwoniłam do Pani doktor i powiedziała że w obecnej sytuacji zaprasza mnie za 2 tygodnie. Czyli nadal nic nie wiem 😔😔
Jak jesteś z Szamotul to przyjedź do mojego lekarza, do Poznania on też pracuje w Szpitalu w Szamotułach a przynajmniej pracował w tamtym roku bo robił mi tam zabieg. Nazywa się Tomasz Dmochowski. Świetny specjalista cudowny człowiek!
 
reklama
Witajcie, jestem w drugiej ciąży nieplanowanej [emoji12] w domu ze mną 2,5latek. Pierwsza wizyta już była, właśnie zaczęłam 8tydzien, mdłości mam już od 2tygodni i to przez cały dzien [emoji30] tylko czekam do drugiego trymestru [emoji120] stresuje sie tą całą pandemią :( a Wy jak to znosicie? Lekarz już mnie uprzedzil że nie wie jak to dalej będzie z wizytami, boję się że będą problemy gdziekolwiek sie umówic, apropo muszę gdzieś podzwonic i zapisać się na prenatalne.
 
Do góry