reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja kawę odstawiłam na rzecz kawy Inki 😁 O winogronach nie słyszałam, jem cały czas i nie zrezygnuje 😉 Cynamon jest tez w pierniczkach , prawda? A ja mam straszna ochotę na pierniczki🙄
Przypomnijcie mi jak to jest z witaminami. Jak długo kwas foliowy? I czy witaminy tez od razu? Razem z tym folikiem? Czy mogą być to witaminy typu Centrum Advance? Czy musza być typowo dla kobiet w ciąży?
W poprzednich ciążach brałam typowo dla kobiet w ciąży ale nie pamietam czy ten kwas dodatkowo ?
czesto w witaminach tez jest zawarty kwas foliowy . Nie będzie za dużo ?
Ja odkąd się dowiedziałam o ciąży biorę pragnę plus. A czy coś do tego dojdzie to się okaże po jutrzejszej wizycie 🙂
 
reklama
Ja kawę odstawiłam na rzecz kawy Inki 😁 O winogronach nie słyszałam, jem cały czas i nie zrezygnuje 😉 Cynamon jest tez w pierniczkach , prawda? A ja mam straszna ochotę na pierniczki🙄
Przypomnijcie mi jak to jest z witaminami. Jak długo kwas foliowy? I czy witaminy tez od razu? Razem z tym folikiem? Czy mogą być to witaminy typu Centrum Advance? Czy musza być typowo dla kobiet w ciąży?
W poprzednich ciążach brałam typowo dla kobiet w ciąży ale nie pamietam czy ten kwas dodatkowo ?
czesto w witaminach tez jest zawarty kwas foliowy . Nie będzie za dużo ?
Ja byłam w czwartek na 1 wizycie i okazało sie że jakiś 4 tydzień wg usg, a otatni okres 3.02. No i kazał sie za 2 tyg pojawić. A i witaminy rownież mi przepisał Femibion 1 rano a wieczorem 1x Fiolik.
 
Hej, ja dopiero na początku drogi. Po dwóch poronieniach.
Mam plamienia czasami brązowe czasami prawie niewidoczne nitki krwi. Zrobiłam konsultacje online z położna i mam brać luteinę i wizytę u lekarza ogarnąć.
Boję się kolejnej straty [emoji17]
 
Cześć dziewczyny,
Chciałam się z Wami przywitać. Mam już dwóch synków. W listopadzie straciłam ciążę, skończyło się niestety zabiegiem w szpitalu. Po 3 miesiącach postanowiliśmy spróbować ostatni raz, i akurat się udało, a tu niestety teraz strach przed koronawirusem. Póki co z ciąży jeszcze się nie cieszę po ostatnich przeżyciach. Wizytę u lekarza mam jutro i już zaczynam się stresować. Po wyliczeniach termin porodu wypadałby ok 9 listopada.
 
Ja uzywam mnostwo przypraw i z tego wzgledu czytalam co jest zakazane a co nie no i właśnie np. ten cynamon ktory uwielbiam a nie mozna poki co 😢 sporo tych przypraw ktorych nie mozemy teraz jesc 🙄 a co do kawy to ja pije 1 dziennie, kawe uwielbiam 😍
 
Na 10.30. A Ty?
Modlę się żeby tym razem nie odwołali.

@aspen11 tego cynamonu było tylko troszeczkę ale dobrze wiedziec. Gdzieś czytałam że nie wolno też jest m.in winogron, łososia, tunczyka [emoji849]
A pijecie nadal kawę? Niektórzy też mówią że w 1 trymestrze najlepiej zrezygnować w ogóle a później tylko 1 filiżankę dziennie.
Ja nie pije wlasnie bo odstawilam w ciazy, choc na sama mysl o kawie teraz...[emoji1785][emoji1785][emoji1785]

Zastanawia mnie jak to jest z rybami. Bo sa przeciez mega wazne, a mnostwo jesr zabronionych[emoji848]
 
Ja nie pije wlasnie bo odstawilam w ciazy, choc na sama mysl o kawie teraz...[emoji1785][emoji1785][emoji1785]

Zastanawia mnie jak to jest z rybami. Bo sa przeciez mega wazne, a mnostwo jesr zabronionych[emoji848]
Najważniejsze żeby nie były surowe 🐟 i wedzone. Ale po obróbce termicznej.. No nie wiem jak Wy, ja ryb nie jem codziennie, więc myślę że jak co jakiś czas wjedzie jakiś łosoś, czy inna 🦈 to źle nie będzie 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Chciałam się z Wami przywitać. Mam już dwóch synków. W listopadzie straciłam ciążę, skończyło się niestety zabiegiem w szpitalu. Po 3 miesiącach postanowiliśmy spróbować ostatni raz, i akurat się udało, a tu niestety teraz strach przed koronawirusem. Póki co z ciąży jeszcze się nie cieszę po ostatnich przeżyciach. Wizytę u lekarza mam jutro i już zaczynam się stresować. Po wyliczeniach termin porodu wypadałby ok 9 listopada.
Hej :)
Powodzenia na wizycie[emoji123]
 
Do góry