reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Pewnie jest tu kilka wcześniejszych mam, kiedy uslyszalyscie serduszko ?

W poprzedniej ciąży 6+5. W tej jestem zapisana w 6+6 i marzę o [emoji3590]
Zostało mi 5 dni do wizyty (piątku już nie liczę, bo jestem zapisana z samego rana).
Modlę się żeby nie odwołali.
Czy u Was na wizytach były stosowane jakieś środki ostrożności typu maseczki, rękawiczki czy odkażanie rąk ?
 
W poprzedniej ciąży 6+5. W tej jestem zapisana w 6+6 i marzę o [emoji3590]
Zostało mi 5 dni do wizyty (piątku już nie liczę, bo jestem zapisana z samego rana).
Modlę się żeby nie odwołali.
Czy u Was na wizytach były stosowane jakieś środki ostrożności typu maseczki, rękawiczki czy odkażanie rąk ?

O to widzę tak jak moja wizyta. Też została przełożona na piątek ale ciekawe czy znowu nie odwołają. I to prywatna wizyta.
Tez jestem ciekawa czy zabezpieczacie się jakoś. Ja jestem skłonna założyć maseczkę.

@Dżasta narobiłaś mi smaka na pizze. Jutro będziemy robić [emoji39]
 
W poprzedniej ciąży 6+5. W tej jestem zapisana w 6+6 i marzę o [emoji3590]
Zostało mi 5 dni do wizyty (piątku już nie liczę, bo jestem zapisana z samego rana).
Modlę się żeby nie odwołali.
Czy u Was na wizytach były stosowane jakieś środki ostrożności typu maseczki, rękawiczki czy odkażanie rąk ?
Ja mialam w ostatni poniedzialek wizyte i gin byl w masce. Reszta normalnie. Na najblizsza wizyte czy pobranie krwi z wlasnej decyzji zakladam maske, rekawiczki i biore plyn dezynfekujacy ze soba.
 
W poniedziałek wizyta , jak mnie przyjmą [emoji51][emoji51]
Tez tak tydzien, dwa tygodnie sie ciagnelo u Ciebie ?
Kurde to jeszcze 1 dzien na leczenie...
3 tygodnie przeziebienie[emoji40]
Pierwzzy tydzien goraczka, ktorej zwykle nie miewam, kichanie, lejacy katar, drugi tydzien bol gardla zero kataru, a trzeci tydzien schodzil mi katar[emoji849] porazka

W pierwszej ciazy po 30tc przeziebilam sie (przyjechal przeziebiony gosc do nas[emoji36]), on chorowal 2 dni, a ja umieralam w lozku 2 tygodnie
 
Hej:) chcialam do was dolaczyc po wizycie z serduszkiem ktora mam we wtorek;) termin mam na 8 listopada dziś 7t 0d jestem na duphaston a wczoraj zaczelam bardzo delikatnie plamic na brązowo ale naprawdę jest tego nie wiele oczywiście jestem cala w nerwach dzwonilam do lekarza i kazał zwiększyć duphaston do 3 tabletek i stwierdził ze to normalne i mam sie niczym nie przejmować i odpoczywać, staraliśmy sie z mezem 10 miesięcy bylismy juz w klinice leczenia niepłodności zrobiłam mnóstwo badan i bardzo sie boje :( czy ktoras z was spotkala się z takimi plamieniami?
 
Hej:) chcialam do was dolaczyc po wizycie z serduszkiem ktora mam we wtorek;) termin mam na 8 listopada dziś 7t 0d jestem na duphaston a wczoraj zaczelam bardzo delikatnie plamic na brązowo ale naprawdę jest tego nie wiele oczywiście jestem cala w nerwach dzwonilam do lekarza i kazał zwiększyć duphaston do 3 tabletek i stwierdził ze to normalne i mam sie niczym nie przejmować i odpoczywać, staraliśmy sie z mezem 10 miesięcy bylismy juz w klinice leczenia niepłodności zrobiłam mnóstwo badan i bardzo sie boje :( czy ktoras z was spotkala się z takimi plamieniami?
Witaj gratuluję [emoji846]
Żadnego plamienia nie można lekceważyć i nie jest ono normalne a zwłaszcza w tym tygodniu ciąży. Dobrze, że masz dupahston. Teraz leż dużo i przede wszystkim nie dźwigaj jeśli to jest możliwe oczywiście.
 
reklama
Wczoraj caly dzien przelezalam a jedyne co to wstawalam do toalety, jestem na l4 od dnia kiedy zobaczylam 2 kreski na teście pracuje w żłobku i strasznie balam sie zarazkow...
 
Do góry